BEURSSYSTEEM DCLA ZOMER 2004


Ga naar standen mannen

Ga naar startproject

Ga naar de Juniorestrofee

Ga naar legende Eindstanden 2004 : indoor - veldlopen Bekijk hier het reglement

Ga naar de premieverdeling

Terug naar ranglijsten

Terug naar home-page

Eindstanden: update vrijdag 10 december 2004 !
Stand tot na 26 september

Heeft u nog vragen bij deze eindstanden ?
Ivo Hendrix zal u graag uitleggen van waar alle puntjes komen... Klik daarom op de brievenbus !

gekkebrievenbus.gif (9107 bytes)


Vrouwen

Vrouwen Cat Totaal A B C D E F G H I J K L M
Sigrid Vanden Bempt sen 108 25 40 20 10 9 4
Liesbeth Van De Velde sen 104 17 20 3 5 33 3 11 12
Corinne Debaets mas 100 25 20 3 40 6 6
Sarah De Coster jun 95 25 17 3 36 6 8 40
Kathleen De Wolf mas 85 25 17 3 36 4 40
Katrien Van De Broeck sen 84 14 6 3 33 6 10 12 22
Maryam Amellal sen 76 14 8 37 9 8 11
Sofie Rummens jun 75 14 3 3 37 6 12
Catherine Timmermans jun 73 9 6 34 6 6 12
Veerle Van linden sen 69 20 3 40 6
Sylvie Ameloot sen 53 3 2 1 5 27 9 6
Elke Van Hoeymissen sen 51 3 2 1 5 29 3 8
Sandra Schenkel jun 48 3 3 34 4 4
Katelijn Polspoel sen 42 2 3 5 20 6 6
Karolien De Meyer jun 39 8 3 20 6 2
Linde Wyseur sen 35 1 3 21 4 6
Hanna Aerts jun 23 1 1 12 3 6
Hilde Bottin mas 21 2 1 8 10
Sarah Verjans jun 21 2 3 10 5 1
Kim Servranckx sen 17 8 9
Veerle Heyninck sen 16 1 15
Marijke Cauwenbergh sen 15 3 2 1 6 3
Frauke Penen jun 10 10
Sofie Hulsbosch jun 9 9
Kristien Dillen jun 6 6
Katelijne Meersseman sen 6 1 5
Karen Ruell jun 6 3 3
Els Van Cauteren sen 5 3 2
Ingrid Ceuppens mas 3 3
An Vanhellemont mas 3 3
Myriam Vanhorebeek mas 3 1 2
Inde Van Dooren sen 3 1 1 1
Annelies De Ridder sen 1 1
Roos Hermans mas 1 1


Legende

A: Belgische kampioenschappen B: VAL-kampioenschappen C: Provinciale kampioenschappen
D: Universitaire kampioenschappen E: BK aflossingen F: Ranglijsten
G: Belgisch record H: Selecties I: Interclub
J: Flanders Cup K: Meerkampen L: BK Juniores & Beloften
M: Correctie zomerdisciplines  

Mannen

Mannen Cat Totaal A B C D E F G H I J K L M
Tim De Coster sen 95 17 14 1 35 10 6 4 8 29
Ridouane Es-Saadi sen 93 30 39 10 9 5
Jesse Stroobants sen 82 25 3 40 6 8
Djoere Gaublomme jun 68 9 3 27 9 8 12
Steven Taeleman sen 54 9 35 6 4
Jeremy Van Ophem sen 54 7 3 3 1 26 6 8
Koen Dillen sen 47 9 1 3 21 9 2 2
Jonas Van Campenhout jun 44 34 10
Robrecht Motmans sen 37 24 9 4
Hans Moons sen 36 1 1 12 13 8 1
Joris Windey sen 36 1 20 3 12
Maarten Ferket jun 34 25 9 5
Wouter Huybens sen 33 4 20 6 3
Roeland Motmans sen 30 20 6 4
Jonas De Meyer sen 29 6 1 20 2
Johan Mordijck sen 27 2 3 15 5 2
Tom Jaspers sen 25 6 1 15 3
Peter Van Mechelen sen 25 15 2 8
Koen Van Brabant jun 24 1 10 9 4
Thierry Huberland mas 18 12 6
Jurgen Wandels jun 17 1 12 3 1
Gert Bamps sen 15 1 8 3 3
Joren Gordts jun 13 1 2 5 4 1
Marc Ruell mas 12 12
Jellert Gaublomme sen 12 12
Marc Dannis sen 10 3 1 1 5
Abush Carkett jun 7 3 2 2
Hans Van Bragt sen 6 6
Patrick Thys jun 6 1 5
Wouter Degroote sen 4 4
Guido Verdeyen mas 4 1 3
Koen De Ridder sen 3 1 2
Wim Steurs sen 3 1 2
Davy Segers sen 3 1 2
Tim Stroobants sen 3 1 2
Pieter Dewit sen 3 1 2
Ferdi Put mas 3
Marc Gilis sen 3 3
Karel Pardaens sen 3 3
Hugh Desmond jun 3 1 2
Marc Buelens mas 2 2
Kurt Adams sen 2 2
Gert Rom sen 2 2
Bart Dewaele sen 2 2
Kris Haesaert jun 2 1 1
Sam Bruyninckx jun 1 1
Kris Van Goethem sen 1 1
Bruno Thoen sen 1 1
Patrick Wandels mas 1 1
Koen Rummens jun 1 1
Rutger Roesems jun 1 1
David Blockx sen 1 1
Johan Verdeyen vet 1 1
Freddy Sools sen 1 1
Erik Surkijn sen 1 1
Jan Wera jun 1 1
Filip Bellemans sen 1 1
Thijs Van Thuyne sen 1 1

Juniores

Voor het volledige reglement betreffende deze juniorestrofee,
verwijzen wij naar het reglement van ons premiesysteem.

Categorie 1

Categorie 2

Categorie 3

Startproject

Dit project is voorbehouden voor cadetten en scholieren (meisjes en jongens) voor resultaten behaald tijdens een seizoen met aanvang op 1 november en einde op 30 oktober. Zij kunnen zich plaatsen voor één van de volgende 3 categorieën.

* Categorie 1:

- eerste op BK piste of BK veldlopen
- beste seizoensprestatie op piste

* Categorie 2:

- eerste op BK indoor of KVV piste
- podium op BK piste of BK veldlopen
- in piste top 5 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)

* Categorie 3:

- podium op BK indoor of KVV piste
- bij eerste 10 van BK veldlopen (v) of bij eerste 6 van BK piste
- in piste top 10 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)
- selectie in de eerste DCLA-interclubploeg ere-afdeling KBAB

Uitsluitingen:

Atleten, die de club verlaten of zonder geldige reden een selectie weigeren, worden uitgesloten van het 'Start'-project. Prijzen worden enkel uitgekeerd aan atleten die in orde zijn met lidgeld en borstnummer.

Naam BK KVV Top 10 Categorie
Loïc LEMAITRE 1 1 1 1
Kim RUELL 1-3v 1 2 1
Sophy ROELAND 1 1 4 1
Yannick DE WITTE 1 1 1 1
Bjoke ADANG 1 1 2 1
Fredje NEYS 2 1 1 1
Kirsten MEEUS 2 1 2 2
Bavo MEEUS 2 3 6 2
Lize BOLLEN 3v-4 - 6 2
Dieter JASPERS 3 1 4 2
Sarah VAN EYNDE 3v 2 - 2
Stephanie HERSSENS 5 3 4 2
Lien COLSON 4 - 5 2
Saskia KALMEYER 7 3 5 2
Michel BASEMANS 4v 4 - 3
Tinne VAN GOIDSENHOVEN 4v-5 3 8 3
Pieter-Jan VAN EYNDE 5v 7 - 3
Elise ROBBEN 5-3i 3 - 3
Stijn ROBBEN 5 4 8 3
Elisa PEETERS 6 10 8 3
Bethsabee BELLINCK 5 6 - 3
v=veldlopen
i=indoor