DCLA-RANGLIJSTEN : EINDSTANDEN INDOOR 2003-2004
Terug naar Home-Page Terug naar Ranglijsten Naar ranglijsten vrouwen
Mannen Vrouwen
50 meter 1000 meter Verspringen 60 meter 1500 meter Verspringen
60 meter 1500 meter Polsstokspringen 200 meter 3000 meter Polsstokspringen
200 meter 3000 meter Kogelstoten 400 meter 50m horden Hinkstapspringen
400 meter 60m horden 800 meter Hoogspringen Kogelstoten
800 meter Hoogspringen
Miniemen Pupillen Benjamins Miniemen Pupillen Benjamins

Toch nog een fout gevonden ?
Graag hier zo snel mogelijk verwittigen.
Dat is belangrijk met het oog op de samenstelling van het Jaarboek 2004 !

MANNEN Alle Categorieën
Naam Prestatie GebJaar Categorie
50 METER
1 MORDIJCK Johan 06"19 84
2 MOONS Hans 07"27 82
3 BUELENS Marc 07"32 55 Master
60 METER
1 MORDIJCK Johan 07"16 84
2 GULLENTOPS Cedric 07"38 86 Junior
3 MOONS Hans 07"40 82
4 LIPKENS David 07"66 85 Junior
5 ROBBEN Stijn 07"79 88 Scholier
6 JASPERS Dieter 07"81 88 Scholier
7 MEEUS Rogier 07"90 86 Junior
8 DE WITTE Yannick 08"13 89 Cadet
9 ADANG Bjoke 08"16 89 Cadet
10 WANDELS Patrick 08"37 59 Master
11 BUELENS Marc 08"38 55 Master
12 RUMMENS Tim 08"62 87 Scholier
13 COLLAERT Wout 09"32 89 Cadet
14 BUELENS Nils 10"16 88 Scholier
200 METER
1 FERKET Maarten 23"65 85 Junior
2 CLAES Jacques 24"62 62 Master
3 BOULANGER Bert 25"35 88 Scholier
4 MEEUS Rogier 25"50 86 Junior
5 HUBERLAND Antoine 25"76 87 Scholier
6 ARGOS Simon 26"05 88 Scholier
7 DE WITTE Yannick 26"19 89 Cadet
8 DE MOOR Gerrit 26"26 89 Cadet
400 METER
1 FERKET Maarten 51"47 85 Junior
2 BAMPS Gert 53"01 78
3 VANBRABANT Koen 53"36 85 Junior
4 BOULANGER Bert 53"64 88 Scholier
5 CLAES Jacques 54"01 62 Master
6 DE WITTE Yannick 54"20 89 Cadet
7 ABTS Willem 54"69 87 Scholier
8 HUBERLAND Antoine 55"01 87 Scholier
9 WANDELS Jurgen 56"19 86 Junior
10 ARGOS Simon 57"66 88 Scholier
800 METER
1 VAN MECHELEN Peter 1'53"67 82
2 VANBRABANT Koen 1'58"29 85 Junior
3 BAMPS Gert 1'58"49 78
4 DANNIS Marc 1'58"76 81
5 RUELL Kim 2'01"00 87 Scholier
6 GORDTS Joren 2'03"17 86 Junior
7 BOULANGER Bert 2'07"31 88 Scholier
8 VERDEYEN Johan 2'07"87 61 Master
9 THYS Patrick 2'12"45 85 Junior
10 BLOCKX David 2'16"62 75
11 WEHENKEL Jozef 2'32"27 52 Master
12 COLLAERT Wout 2'41"95 89 Cadet
1000 METER
1 VAN MECHELEN Peter 2'29"97 82
1500 METER
1 DANNIS Marc 4'07"38 76
2 DANNIS Marc 4'11"17 81
3 VAN OPHEM Jeremy 4'15"89 84
4 THYS Patrick 4'39"48 85 Junior
3000 METER
1 VAN OPHEM Jeremy 09'00"12 84
60M HORDEN
1 GAUBLOMME Djoere 08"72 85 Junior
2 BUELENS Marc 11"39 55 Master
4 X 200 METER
DCLA 1'36"75
HOOGSPRINGEN
1 MOTMANS Roeland 1m95 76
2 ADANG Bjoke 1m78 89 Cadet
3 RUMMENS Tim 1m74 87 Scholier
3 DE WITTE Yannick 1m74 89 Cadet
5 JASPERS Dieter 1m50 88 Scholier
6 DE MOOR Gerrit 1m40 89 Cadet
VERSPRINGEN
1 GAUBLOMME Djoere 6m32 85 Junior
2 GULLENTOPS Cedric 6m18 86 Junior
3 GORDTS Joren 5m43 86 Junior
4 LEEMANS Benny 5m04 61 Master
5 MEEUS Bavo 4m97 89 Cadet
6 WANDELS Patrick 4m52 59 Master
7 BUELENS Marc 4m41 55 Master
POLSSTOKSPRINGEN
1 TAELEMAN Steven 4m72 80
2 DE MEYER Jonas 4m60 84
3 JASPERS Dieter 4m10 88 Scholier
4 VAN MECHELEN Philip 2m20 90 Cadet
KOGELSTOTEN 7,260KG
1 VAN CAMPENHOUT Jonas 13m65 85 Junior
2 BILLEN Maarten 12m50 81
3 VANDER VENNET Nikolas 12m43 79
3 MOONS Hans 12m43 82
5 VAN DEN BEDEM Miguel* 11m32 84
juniores
KOGELSTOTEN 6,000KG
1 VAN CAMPENHOUT Jonas 15m11 85 Junior
scholieren
60M HORDEN
1 LEMAITRE Loic 08"76 87 Scholier
KOGELSTOTEN
1 LEMAITRE Loic 15m06 87 Scholier
2 ROBBEN Stijn 13m70 88 Scholier
cadetten
60M HORDEN
1 DE MOOR Gerrit 10"63 89 Cadet
KOGELSTOTEN
1 THEUNIS Sander 11m77 90 Cadet
2 MEEUS Bavo 10m48 89 Cadet
masters
60M HORDEN 1,000M
1 BUELENS Marc 11"43 55 Master
VROUWEN Alle Categorieën
Naam Prestatie GebJaar Categorie
60 METER
1 ROBBEN Elise 08"10 89 Cadet
2 AMELLAL Maryam 08"20 72
3 HERSSENS Stephanie 08"33 88 Scholier
4 DE DONDER Helene 08"59 87 Scholier
5 CAUWENBERGH Tineke 08"68 89 Cadet
6 VANATTENHOVEN Evelyne 08"72 89 Cadet
7 BELLINCK Bethsabee 08"88 89 Cadet
8 ROELAND Sophy 08"96 89 Cadet
9 DILLEN Kristien 08"97 86 Junior
9 ARGOS Elisa 08"97 90 Cadet
11 HAESENDONCK Aurelie 09"11 88 Scholier
12 VAN CAUTEREN Els 09"16 73
13 PARSHINA Anatasia* 09"24 85 Junior
14 VANHELLEMONT An 09"25 64 Master
15 VAN KERKHOVEN Katrien 09"26 86 Junior
16 WANDELS Karen 09"28 90 Cadet
17 BOULANGER Katrien 09"41 86 Junior
18 CEUPPENS Ingrid 09"63 56 Master
19 AZIJN Martine 09"89 62 Master
20 VANDEZANDE Laura-Ann 10"08 90 Cadet
200 METER
1 AMELLAL Maryam 26"58 72
2 HERSSENS Stephanie 26"82 88 Scholier
3 ROESEMS Vreni 27"94 89 Cadet
4 CLAES Nele 28"55 88 Scholier
5 DE DONDER Helene 28"69 87 Scholier
6 ROELAND Sophy 28"76 89 Cadet
7 VANATTENHOVEN Evelyne 29"20 89 Cadet
8 DILLEN Kristien 29"46 86 Junior
9 BOTTIN Hilde 29"66 64 Master
10 HAESENDONCK Aurelie 30"13 88 Scholier
11 ARGOS Elisa 30"35 90 Cadet
12 VAN CAUTEREN Els 30"96 73
13 BELLINCK Bethsabee 31"27 89 Cadet
14 VAN KERKHOVEN Katrien 31"46 86 Junior
15 PARSHINA Anatasia* 31"62 85 Junior
400 METER
1 AMELLAL Maryam 58"85 72
2 RUMMENS Sofie 59"14 86 Junior
3 ROESEMS Vreni 62"61 89 Cadet
4 AERTS Barbara 64"41 88 Scholier
5 BOTTIN Hilde 68"44 64 Master
800 METER
1 AMELOOT Sylvie 2'12"95 79
2 VERJANS Sarah 2'19"97 86 Junior
3 CAUWENBERGH Marijke 2'21"93 84
4 VANATTENHOVEN Evelyne 2'27"42 89 Cadet
5 RUMMENS Julie 2'40"07 89 Cadet
6 BOULANGER Katrien 2'41"05 86 Junior
7 VERJANS Sofie 2'46"27 89 Cadet
1500 METER
1 VAN LINDEN Veerle 4'24"08 76
2 VAN DE VELDE Liesbeth 4'33"28 83
3 VAN HOEYMISSEN Elke 4'45"96 81
4 CAUWENBERGH Marijke 4'59"63 84
5 BELLEMANS Lore 5'40"17 87 Scholier
3000 METER
1 VAN HOEYMISSEN Elke 10'16"21 81
50M HORDEN 0,840M/4H
1 RUMMENS Sofie 08"24 86 Junior
HOOGSPRINGEN
1 RUMMENS Sofie 1m69 86 Junior
2 ARGOS Elisa 1m40 90 Cadet
3 CEUPPENS Ingrid 1m30 56 Master
3 VANHELLEMONT An 1m30 64 Master
5 VANDEZANDE Laura-Ann 1m20 90 Cadet
5 WANDELS Karen 1m20 90 Cadet
VERSPRINGEN
1 KALMEYER Saskia 4m95 88 Scholier
2 VANATTENHOVEN Evelyne 4m84 89 Cadet
3 MEEUS Kirsten 4m66 88
4 BOTTIN Hilde 4m38 64 Master
5 CAUWENBERGH Tineke 4m32 89 Cadet
6 VANHELLEMONT An 4m15 64 Master
7 CEUPPENS Ingrid 4m03 56 Master
8 RUMMENS Julie 3m74 89 Cadet
HINKSTAPSPRINGEN
1 KALMEYER Saskia 10m39 88 Scholier
2 BOTTIN Hilde 09m81 64 Master
POLSSTOKSPRINGEN
1 DE MEYER Karolien 3m01 86 Junior
2 ROELAND Sophy 2m80 89 Cadet
KOGELSTOTEN 4,000KG
1 TIMMERMANS Catherine 13m57 86 Junior
2 DE WOLF Kathleen 10m14 67 Master
3 MEEUS Kirsten 09m74 88 Scholier
cadetten meisjes
60M HORDEN 0,762M/5H
1 ARGOS Elisa 11"60 90 Cadet
2 WANDELS Karen 12"08 90 Cadet
KOGELSTOTEN 3,000KG
1 ROELAND Sophy 11m48 89 Cadet
2 ROBBEN Elise 10m50 89 Cadet
3 NEYS Frederique 09m68 89 Cadet
4 BELLINCK Bethsabee 09m41 89 Cadet
5 EYCKMANS Els 08m65 90 Cadet
6 WANDELS Karen 07m65 90 Cadet
JEUGD
MEISJES
miniemen
4 X 200 METER
DCLA 1'55"67 Miniem
HOOGSPRINGEN
1 EYCKMANS Katrien 1m39 91 Miniem
2 MOMMEN Tine 1m33 91 Miniem
3 DEBOTH Eline 1m10 92 Miniem
VERSPRINGEN
1 DEBOTH Eline 3m85 92 Miniem
KOGELSTOTEN 2,000KG
1 MOMMEN Tine 08m95 91 Miniem
2 EYCKMANS Katrien 08m72 91 Miniem
3 DEBOTH Eline 06m04 92 Miniem
pupillen
HOOGSPRINGEN
1 DIRCKX Jolien 1m21 93 Pupil
2 CLAREBOTS Emily 1m05 0 Pupil
2 BILLIET Margot 1m05 93 Pupil
4 CORNELISSEN Riet 1m00 93 Pupil
5 EYCKMANS Nele 1m00 93 Pupil
6 STRADIOT Emma 0m95 94 Pupil
VERSPRINGEN
1 BILLIET Margot 3m20 93 Pupil
2 EYCKMANS Nele 3m03 93 Pupil
3 DIRCKX Jolien 3m00 93 Pupil
4 CORNELISSEN Riet 2m98 93 Pupil
5 STRADIOT Emma 2m29 94 Pupil
6 POFFE Tiana 1m95 94 Pupil
KOGELSTOTEN 2,000KG
1 CLAREBOTS Emily 06m48 0 Pupil
2 BILLIET Margot 05m19 93 Pupil
3 DIRCKX Jolien 05m09 93 Pupil
4 CORNELISSEN Riet 04m89 93 Pupil
5 POFFE Tiana 04m74 94 Pupil
6 EYCKMANS Nele 04m34 93 Pupil
7 STRADIOT Emma 03m69 94 Pupil
benjamins
HOOGSPRINGEN
1 MENNES Nine 0m92 95 Benjamin
VERSPRINGEN
1 MENNES Nine 3m14 95 Benjamin
KOGELSTOTEN 1,000KG
1 MENNES Nine 03m88 95 Benjamin
JONGENS
miniemen
150 METER
1 VANATTENHOVEN Matthias 21"66 92 Miniem
4 X 200 METER
DCLA 2'04"55 Miniem
HOOGSPRINGEN
1 VANDENBOSCH Mats 1m35 92 Miniem
2 WIJGAERDEN Tom 1m30 91 Miniem
3 VANATTENHOVEN Matthias 1m28 92 Miniem
4 VANDEN BOSCH Mats 1m20 92 Miniem
5 PEETERS Maarten 1m15 91 Miniem
5 BELLINCK Brecht 1m15 92 Miniem
7 BEHETS Jef 1m10 92 Miniem
VERSPRINGEN
1 VANATTENHOVEN Matthias 4m26 92 Miniem
2 WIJGAERDEN Tom 3m71 91 Miniem
3 DELVAUX Dieter 3m47 92 Miniem
4 BEHETS Jef 3m45 92 Miniem
5 BASEMANS Dries* 2m95 92 Miniem
KOGELSTOTEN 3,000KG
1 WIJGAERDEN Tom 09m37 91 Miniem
2 PEETERS Maarten 07m80 91 Miniem
3 VANDEN BOSCH Mats 07m28 92 Miniem
4 VANATTENHOVEN Matthias 06m65 92 Miniem
5 DELVAUX Dieter 05m60 92 Miniem
6 BEHETS Jef 04m85 92 Miniem
7 BASEMANS Dries* 04m63 92 Miniem
pupillen
HOOGSPRINGEN
1 MEYNEN Alexander 1m25 93 Pupil
2 BROEDERS Arne 1m20 93 Pupil
3 STEURS Vladimir 1m15 93 Pupil
4 MENNES Daan 1m10 94 Pupil
4 POFFE Chiel 1m10 93 Pupil
6 KARAKASSIS Tomas 1m05 94 Pupil
6 PEETERS Jeroen 1m05 93 Pupil
6 VANHERPE Wouter 1m05 94 Pupil
9 SWIJNS Arthur 0m80 94 Pupil
VERSPRINGEN
1 PEETERS Jeroen 3m55 93 Pupil
2 POFFE Chiel 3m49 93 Pupil
3 MEYNEN Alexander 3m44 93 Pupil
4 MENNES Daan 3m40 94 Pupil
5 KARAKASSIS Tomas 3m39 94 Pupil
6 BROEDERS Arne 3m38 93 Pupil
7 SWIJNS Arthur 2m69 94 Pupil
KOGELSTOTEN 2,000KG
1 BROEDERS Arne 09m19 93 Pupil
2 PEETERS Jeroen 08m83 93 Pupil
3 VANHERPE Wouter 07m13 94 Pupil
4 MEYNEN Alexander 06m92 93 Pupil
5 POFFE Chiel 06m87 93 Pupil
6 STEURS Vladimir 06m67 0 Pupil
8 KARAKASSIS Tomas 06m35 94 Pupil
9 MENNES Daan 05m94 94 Pupil
10 SWIJNS Arthur 04m30 94 Pupil
benjamins
HOOGSPRINGEN
1 BATSLEER Joren 1m07 95 Benjamin
2 SANTOS DE JESUS Thomas 1m00 95 Benjamin
3 VANDYCK Andreas 0m95 95 Benjamin
3 VANDEN BOSCH Kjell 0m95 95 Benjamin
5 BROEDERS Ben 0m90 95 Benjamin
6 VANDAELE Jeroen 0m80 96 Benjamin
6 VANHERPE Nils 0m80 95 Benjamin
8 CLAREBOTS Marnik 0m70 0 Benjamin
VERSPRINGEN
1 BATSLEER Joren 3m29 95 Benjamin
2 VANDYCK Andreas 3m24 95 Benjamin
3 BROEDERS Ben 3m19 95 Benjamin
4 SANTOS DE JESUS Thomas 3m00 95 Benjamin
5 VANDAELE Jeroen 2m73 96 Benjamin
KOGELSTOTEN 1,000KG
1 BATSLEER Joren 08m42 95 Benjamin
2 SANTOS DE JESUS Thomas 07m87 95 Benjamin
3 VANDYCK Andreas 07m71 95 Benjamin
4 BROEDERS Ben 06m64 95 Benjamin
5 VANDEN BOSCH Kjell 06m57 95 Benjamin
6 VANHERPE Nils 06m44 95 Benjamin
7 DAENEN Jef 06m39 95 Benjamin
8 CLAREBOTS Marnik 05m16 0 Benjamin
9 VANDAELE Jeroen 04m88 96 Benjamin

Terug naar Top