BEURSSYSTEEM DCLA ZOMER 2005


Terug naar home-page

Terug naar ranglijsten

Bekijk hier het reglement

Ga naar startproject

Ga naar de Juniorestrofee

Eindstanden 2005 : indoor - veldlopen

Eindstanden: update donderdag 5 januari 2006 !
Heeft u nog vragen bij deze eindstanden ?
Ivo Hendrix zal u graag uitleggen van waar alle puntjes komen... Klik daarom op de brievenbus !

gekkebrievenbus.gif (9107 bytes)


Legende

A: Belgische kampioenschappen B: VAL-kampioenschappen C: Provinciale kampioenschappen
D: Universitaire kampioenschappen E: BK aflossingen F: Ranglijsten
G: Belgisch record H: Selecties I: Interclub
J: Flanders Cup K: Meerkampen L: BK Juniores & Beloften
M: Correctie zomerdisciplines  

Mannen Cat Totaal A B C D E F G H I J K L M
Loïc Lemaitre jun 117 25 14 38 12 10 6 12 36
Tim De Coster sen 92 20 17 1 36 6 6 6 34
Jonas Van Campenhout sen 85 14 3 38 6 12 12 18
Jeremy Van Ophem sen 77 14 17 1 1 27 6 5 6
Pieter Rijnders sen 74 9 20 3 26 6 10
Djoere Gaublomme sen 61 8 3 21 13 4 12
Maarten Van Steen sen 61 20 8 3 20 6 4
Johan Mordijck sen 58 9 1 33 10 5
Jonas De Meyer sen 56 4 1 31 6 6 8
Joris Windey sen 48 2 3 22 9 8 4
Steven Taeleman sen 35 3 3 29
Kim Ruell jun 35 3 6 3 1 15 6 1
Bart Evens sen 33 30 3
Jurgen Wandels jun 32 6 1 15 6 4
Marc Ruell mas 30 3 26 1
Koen Dillen sen 28 20 4 4
Tim Rummens jun 27 3 20 2 2
Joren Gordts jun 24 3 2 1 12 5 1
Rutger Roesems sen 22 2 1 8 9 2
Wouter Huybens sen 19 1 15 3
Marc Dannis sen 17 3 1 8 5
Eddy Everaerts mas 15 15
Jaak Claes mas 15 3 12
Pieter De Volder jun 10 1 3 4 2
Michel Basemans jun 10 1 1 5 3
Willem Abts jun 8 1 1 1 3 2
Antoine Huberland jun 7 6 1
Hugh Huntington jun 6 3 1 2
Pieter Windey jun 6 1 1 4
Vincent Boeckx jun 6 1 1 3 1
Koen De Ridder sen 5 2 1 2
Peter Van Mechelen sen 5 5
Jeroen Moons sen 4 1 3
Piet Van Lierop mas 4 3 1
Miguel Van Den Bedem sen 3 1 2
Wim Steurs sen 3 1 2
Koen Rummens jun 3 1 2
Wouter Degroote sen 3 3
Jo Van Eynde mas 3 3
Hans Moons sen 3 1 2
Johan Van Acoleyen sen 3 1 1 1
Stein Peeters sen 2 2
Marc Neefs sen 2 1 1
Jurgen Ooms sen 2 1 1
Jan Wera sen 2 2
Gert Bamps sen 2 1 1
Koen Van Den Bogaert sen 2 2
Wim Van Grunderbeek sen 1 1
Wesley Valcke sen 1 1
Valerio Vinci sen 1 1
Steven Weckx sen 1 1
Rudy Parton mas 1 1
Patrick Wandels mas 1 1
Marc Gilis sen 1 1
Marc Buelens mas 1 1
Johan Verdeyen mas 1 1
Johan Van Eynde mas 1 1
Guido Verdeyen mas 1 1
Friedhelm Dreckmeier mas 1 1
Filip Verhaegen sen 1 1
Cedric Gullentops jun 1 1
Bert Van Hellemont mas 1 1
Vrouwen Cat Totaal A B C D E F G H I J K L M
Liesbeth Van de Velde sen 133 25 17 3 5 37 15 9 10 12
Sofie Rummens jun 108 20 17 3 36 16 4 12
Corinne Debaets mas 99 25 20 5 36 9 4
Kathleen De Wolf mas 68 17 8 3 35 5 26
Catherine Timmermans jun 93 17 11 3 35 9 6 12
Maryam Amellal sen 65 14 32 12 7 18
Katrien Van De Broeck sen 73 11 8 3 32 9 10 18
Frauke Penen sen 72 9 14 33 4 12
Karolien De Meyer sen 71 11 11 3 31 9 2 4
Sigrid Vanden Bempt sen 70 30 38 2
Sarah De Coster jun 69 17 3 39 2 8 27
Sylvie Ameloot sen 62 3 2 3 5 34 9 6
Sandra Schenkel jun 43 14 3 23 3
Katelijn Polspoel sen 42 2 1 15 6 10 8
Elisa Peeters jun 39 2 3 20 6 8 1
Linde Wyseur sen 36 3 1 20 4 8
Kim Servranckx sen 29 2 15 12
Hilde Bottin mas 27 3 12 9 3
Elke Van Hoeymissen sen 27 5 20 2
Sarah Verjans jun 22 3 3 10 2 4
Sofie Hulsbosch sen 15 2 1 12
Tine Van Orshoven sen 9 2 1 6
Myriam Juveyns sen 9 1 5 3
Marijke Cauwenbergh sen 7 1 5 1
Hanna Aerts sen 6 3 1 2
Roos Hermans mas 6 5 1
Marjan Stevens jun 5 1 3 1
Helene De Donder jun 4 1 2 1
Evelien Landuyt sen 3 3
Ineke Van Mechelen sen 3 1 2
Ingrid Ceuppens mas 1 1
An Vanhellemont mas 1 1
Annelies De Ridder sen 1 1
Valerie Hermans sen 1 1
Myriam Vanhorebeek mas 1 1


Voor het volledige reglement betreffende deze juniorestrofee,
verwijzen wij naar het reglement van ons premiesysteem.

Categorie 1

Categorie 2

Categorie 3


Startproject

Dit project is voorbehouden voor cadetten en scholieren (meisjes en jongens) voor resultaten behaald tijdens een seizoen met aanvang op 1 november en einde op 30 oktober. Zij kunnen zich plaatsen voor één van de volgende 3 categorieën.

* Categorie 1:

- eerste op BK piste of BK veldlopen
- beste seizoensprestatie op piste

* Categorie 2:

- eerste op BK indoor of KVV piste
- podium op BK piste of BK veldlopen
- in piste top 5 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)

* Categorie 3:

- podium op BK indoor of KVV piste
- bij eerste 10 van BK veldlopen (v) of bij eerste 6 van BK piste
- in piste top 10 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)
- selectie in de eerste DCLA-interclubploeg ere-afdeling KBAB

Uitsluitingen:

Atleten, die de club verlaten of zonder geldige reden een selectie weigeren, worden uitgesloten van het 'Start'-project. Prijzen worden enkel uitgekeerd aan atleten die in orde zijn met lidgeld en borstnummer.

Naam BK VK Top 10 Categorie
Tinne VAN GOIDSENHOVEN 1-2v 1 3 1
Dieter JASPERS 1-1i 1 1 1
Kirsten MEEUS 1+5-1i 2+3 2+5 1
Pieter-Jan VAN EYNDE 1v-8 1
Lize BOLLEN 2 7+8 2
Stijn ROBBEN 1i 2 5+5 2
Carlo CELIS 2 2 2 2
Stephanie HERSSENS 3+5 2+3 4+5+6 2
Sander THEUNIS 3+5 4+5 2
Vreni ROESEMS 3 7 2
Fredje NEYS 3 3 2
Bjoke ADANG 6-3i 3 6 3
Bavo MEEUS 4 3
Dawit VAN HAUTE 4 3
Jonas RAYMAKERS 6 3
Silke DEVOGELAERE 9 3
Lien COLSON 10 3
Elise ROBBEN IC 3
v=veldlopen IC=effectieve deelname IC AC
i=indoor