BEURSSYSTEEM DCLA ZOMER 2006


Terug naar home-page

Terug naar ranglijsten

Bekijk hier het reglement

Ga naar startproject

Ga naar de Juniorestrofee

Eindstanden 2006 : indoor - veldlopen

Voorlopige eindstanden: update: 07 oktober !
(einde zomerseizoen)
Heeft u nog vragen bij deze voorlopige eindstanden ?
Ivo Hendrix zal u graag uitleggen van waar alle puntjes komen en de standen aanpassen indien nodig...
Klik daarom op de brievenbus !

gekkebrievenbus.gif (9107 bytes)


Legende

A: Belgische kampioenschappen B: VAL-kampioenschappen C: Provinciale kampioenschappen
D: Universitaire kampioenschappen E: BK aflossingen F: Ranglijsten
G: Belgisch record H: Selecties I: Interclub
J: Flanders Cup K: Meerkampen L: BK Juniores & Beloften
M: Correctie zomerdisciplines  

Mannen Cat Totaal A B C D E F G H I J K L M
1 Loïc Lemaitre jun 138 30 20 3 40 15 10 8 12
2 Jesse Stroobants sen 112 30 1 40 35 6
3 Kim Ruell jun 94 14 14 3 5 33 6 7 12
4 Tim Rummens jun 90 17 14 3 36 6 8 6
5 Jonas Van Campenhout sen 88 25 8 39 8 8
6 Tim De Coster sen 85 17 14 3 35 10 6
7 Djoere Gaublomme sen 76 7 8 3 33 13 6 6
8 Jeremy Van Ophem sen 74 14 8 1 1 1 32 9 8
9 Maarten Van Steen sen 68 20 40 6 2
10 Pieter Rijnders sen 62 17 33 6 6
11 Dieter Jaspers jun 55 3 17 1 25 9
12 Koen Dillen sen 53 7 6 1 1 26 6 6
13 Jonas De Meyer sen 51 5 6 30 2 8
14 Johan Mordijck sen 50 6 1 28 9 6
15 Stijn Robben jun 41 3 20 6 6 6
16 Joren Gordts sen 30 3 2 1 1 15 3 4 1
17 Pieter De Volder jun 29 3 3 3 4 8 3 4 1
18 Leander Cosyns sen 25 3 2 1 8 9 2
19 Joris Windey sen 18 3 2 1 8 4
20 Hans Moons sen 17 1 9 7
21 Jonas Maris jun 13 3 1 4 4 1
22 Marc Dannis sen 12 3 1 3 5
23 Simon Argos jun 12 3 1 1 6 1
24 Willem Abts jun 10 1 5 3 1
25 Peter Smeets sen 9 1 8
26 Michel Basemans jun 7 4 3
27 Frederik Aerts jun 6 1 5
28 Koen Rummens jun 6 1 3 2
29 Wouter Huybens sen 6 1 3 2
30 Marc Neefs sen 4 1 3
31 Friedhelm Dreckmeier mas 3 1 2
32 Pieter Windey jun 3 1 1 1
33 Roel Breugelmans sen 2 2
34 Erik Surkijn mas 2 2
35 Peter Van Mechelen sen 2 2
36 Marc Buelens mas 2 2
37 Steven Taeleman sen 2 2
38 Antoine Huberland jun 2 1 1
39 Bert Boulanger jun 1 1
40 Hugh Huntington jun 1 1
41 Davy Segers sen 1 1
42 Hugh Garnett jun 1 1
43 Filip Verhaegen sen 1 1
44 Wim Steurs mas 1 1
45 Johan Verdeyen mas 1 1
46 Stijn De Wit jun 1 1
47 Wouter De Tavernier jun 1 1
Vrouwen Cat Totaal A B C D E F G H I J K L M
1 Frauke Penen sen 136 17 20 38 45 4 12
2 Catherine Timmermans sen 112 25 14 3 36 10 6 10 8
3 Sarah De Coster sen 94 20 17 3 38 8 8
4 Corinne Debaets mas 92 25 20 35 6 6
5 Stephanie Herssens jun 92 14 3 5 33 13 12 12
6 Kirsten Meeus jun 87 14 11 3 35 6 10 8
7 Elke Van Hoeymissen sen 83 17 17 3 33 3 10
8 Sylvie Ameloot sen 78 20 11 1 3 27 9 7
9 Maryam Amellal sen 74 9 11 1 35 13 5
10 Katelijn Polspoel sen 74 20 8 1 3 24 9 9
11 Marieken Verhaeghe sen 73 3 14 3 24 9 8 12
12 Lien Colson jun 73 14 3 1 34 9 12
13 Katrien Van De Broeck sen 70 11 11 3 31 6 8
14 Karolien De Meyer sen 44 5 4 1 26 6 2
15 Sarah Van Eynde jun 32 1 3 15 5 8
16 Sandra Schenkel sen 28 20 8
17 Charlotte Debroux sen 23 3 2 1 1 12 4
18 Sarah Verjans sen 22 3 2 1 12 4
19 Hilde Bottin mas 20 20
20 Lies Merckx sen 19 15 4
21 Myriam Juveyns sen 18 3 2 8 5
22 Elisa Peeters jun 16 1 15
23 Tine Van Orshoven sen 14 2 1 9 2
24 Marijke Cauwenbergh sen 7 2 1 3 1
25 Hanna Aerts sen 6 1 3 2
26 Helene De Donder jun 6 2 1 1 1 1
27 Barbara Aerts jun 5 1 3 1
28 Ingrid Ceuppens mas 4 1 3
29 Lize Bollen jun 4 3 1
30 Lesley Trappeniers jun 4 3 1
31 An Vanhellemont mas 3 3
32 Liesbeth Van De Velde sen 3 3
33 Inde Vandoren sen 1 1
34 Kristien Dillen jun 1 1
35 Roos Hermans mas 1 1
36 Marjan Stevens jun 1 1
37 Nele Claes jun 1 1

Voor het volledige reglement betreffende deze juniorestrofee,
verwijzen wij naar het reglement van ons premiesysteem.


Categorie 1

Categorie 2

Categorie 3


Startproject

Dit project is voorbehouden voor cadetten en scholieren (meisjes en jongens) voor resultaten behaald tijdens een seizoen met aanvang op 1 november en einde op 30 oktober. Zij kunnen zich plaatsen voor één van de volgende 3 categorieën.

* Categorie 1:

- eerste op BK piste of BK veldlopen
- beste seizoensprestatie op piste

* Categorie 2:

- eerste op BK indoor of KVV piste
- podium op BK piste of BK veldlopen
- in piste top 5 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)

* Categorie 3:

- podium op BK indoor of KVV piste
- bij eerste 10 van BK veldlopen (v) of bij eerste 6 van BK piste
- in piste top 10 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)
- selectie in de eerste DCLA-interclubploeg ere-afdeling KBAB

Uitsluitingen:

Atleten, die de club verlaten of zonder geldige reden een selectie weigeren, worden uitgesloten van het 'Start'-project. Prijzen worden enkel uitgekeerd aan atleten die in orde zijn met lidgeld en borstnummer.

Naam BK KVV Top 10 Categorie
Denis HANJOUL 1+3+2i 1+3 1
Pieter-Jan VAN EYNDE 1v+6 3 6 1
Goedele VAN HENTENRIJK 2 4 2
Jonas BOGAERTS 2 2 5+8 2
Carlo CELIS 3+5 3+3 2
Bavo MEEUS 3 4 2
Fredje NEYS 2 2 2 2
Eline DEBOTH 3 5 6 2
Katrin EYCKMANS 6 3
Lore VAN ROY 6 7 3
Maarten PEETERS 5+6 7 3
Bjoke ADANG 5+3i 10 3
Darcis CLAESSENS 6v 3
Esther SALAETS 6 3
Dawit VAN HAUTE 6 3
Tine MOMMEN interclub 3
Silke DEVOGELAERE 10 3
Benjamin LUYCKX 10 3
v=veldlopen i=indoor