BEURSSYSTEEM DCLA ZOMER 2008


Bekijk hier het reglement

Ga naar startproject

Ga naar de Juniorestrofee

Eindstanden 2008 :
indoor - veldlopen

Voorlopige Eindstand:
opmerkingen (klik op de brievenbus) worden nog aanvaard tot 10 november, daarna wordt deze eindstand definitief !
Heeft u nog vragen bij deze voorlopige standen ?
Ivo Hendrix zal u graag uitleggen van waar alle puntjes komen en de standen aanpassen indien nodig...
Klik daarom op de brievenbus !

gekkebrievenbus.gif (9107 bytes)


Legende

BK = BK Alle Categorieën
KVV = Kampioenschap van Vlaanderen
U20/23 = BK Juniores (U20) en Beloften (U23)
PK = Provinciale kampioenschappen
UK = Universitaire kampioenschappen
AFL = BK aflossingen
Rank = Plaats op de nationale seizoensranglijsten
IC = Interclub
FC = Flanders Cup en Nacht van de Atletiek
MK = BK meerkampen
SB = Seizoensbeste


Mannen Cat Totaal BK KVV U20/23 PK UK AFL Rank IC FC MK SB SB INT
1 Tim Rummens sen 147 35 25 4 2 48 18 15 2,15 50,23 EB
2 Kim Ruell sen 132 35 17 4 46 15 15 3,41,32 1,49,33
3 Sven Pieters sen 123 26 25 4 44 18 6 14,09
4 Loïc Lemaitre sen 117 26 20 4 41 20 6 66,47 40,34
5 Jeremy Van Ophem sen 111 26 17 2 1 40 15 10 9,14,65
6 Tim De Coster sen 110 18 20 2 1 43 20 6 55,48
7 Djoere Gaublomme sen 86 7 14 4 2 30 23 6 6,76 15,19
8 Jonas De Meyer sen 81 4 14 40 15 8 4,86
9 Joren Gordts sen 53 4 2 2 4 15 15 11 1,53,43 51,25
10 Michel Basemans sen 41 6 4 4 15 8 4 14,45,77 3,59,57
11 Pieter Rijnders sen 38 20 15 3 14,40,15
12 Carlo Celis jun 36 4 2 1 2 5 18 4 11,22
13 Pieter Windey sen 34 2 15 15 2 58,20 52,43
14 Maarten Van Steen sen 34 4 15 15 14,43,93
15 Benjamin Luyckx jun 33 6 4 20 3 1,93
16 Elias Foulon jun 32 2 4 8 18 22,57
17 Pieter De Volder sen 27 1 2 1 5 8 10 1,55,54 50,95
18 Gerrit De Moor jun 26 2 2 20 2 1,90
19 Johan Mordijck sen 23 5 18 50,48
20 Willem Abts sen 20 2 10 8 50,14
21 Koen Rummens sen 19 4 2 1 8 4 52,53
22 Evert Vermuyten jun 12 12 52,35 1,57,22
23 Stijn Robben sen 10 2 8 48,07
24 Jonas Maris sen 9 1 8
25 Steven Taeleman sen 8 8
26 Philip Van Mechelen jun 8 8 3,80
27 Tim De Coninck jun 7 1 2 4
28 Marc Neefs mas 6 2 4
29 Wouter Thijs jun 6 2 4
30 Daan Thijs jun 6 2 4
31 Hans Moons sen 6 6 11,76
32 Roel Breugelmans sen 6 6
33 Steven Weckx sen 4 4 55,17
34 Darcis Claessens jun 4 4 54,01
35 Davy Segers sen 4 4
36 Leander Cosyns sen 4 4 51,46
37 Friedhelm Dreckmeier mas 4 4
38 Wouter Huybens sen 2 2
39 Lukas Declercq jun 2 2
40 Wim Steurs mas 2 2
41 Piet Van Lierop mas 2 2
42 Rik Vandenbergh jun 2 2
43 Wouter Morren jun 2 2
44 Laurens Waer sen 2 2
45 Stijn De Wit sen 2 2
46 Tirso Boon jun 2 2
47 Tim Mordijck jun 2 2
48 Jonas Raymaekers jun 2 2 51,08
49 Nino De Lathouwer jun 2 2
50 Klaas De Wit jun 2 2
51 Marc Ruell mas 2 2
52 Jan Daniels jun 2 2
53 Fabian Vandebon jun 2 2
54 Benjamin Campforts jun 2 2
55 Rutger Roesems sen 2 2
Vrouwen
1 Catherine Timmermans sen 155 35 25 12 50 15 18 16,35 EB
2 Charlotte Debroux sen 154 35 25 4 12 48 18 12 2,04,75 56,38 EB
3 Fredje Neys jun 128 22 20 12 4 46 15 9 50,22 34,88
4 Elke Van Hoeymissen sen 119 35 17 44 15 8 4,25,29 16,39,65
5 Sylvie Ameloot sen 107 30 11 2 10 38 8 8 2,10,91 4,36,18
6 Lien Colson sen 100 22 6 6 4 41 15 6 3,35
7 Sigrid Vanden Bempt sen 99 25 4 10 48 12 9,38,28 4,13,85 EB
8 Sandra Schenkel sen 93 25 2 48 15 3 16,23,78 2,13,51
9 Stephanie Herssens sen 90 17 8 2 2 34 18 9 57,68 5,46 4031
10 Katrien Van De Broeck sen 80 9 2 2 40 15 12 44,20
11 Marieken Verhaeghe sen 78 22 6 2 31 17 4,29,41 2,15,66
12 Veerle Van linden sen 62 9 41 12 2,11,23 4,23,02
13 Elise Robben jun 52 4 2 6 4 10 18 8 12,68 26,5
14 Kathelyn Polspoel sen 50 4 2 12 20 8 4 2,13,63 59,43
15 Corinne Debaets mas 45 4 28 8 5 4,31,26
16 Goedele Vanhentenrijk jun 43 4 35 4 11,45,03
17 Kirsten Meeus sen 35 4 31 38,20
17 Marijke Willekens mas 35 35
19 Inge Devroey jun 32 2 10 20 17,60
20 Sarah Van Eynde sen 25 4 15 6 4,37,69
21 Tine Van Orshoven sen 21 4 2 2 5 8 2,16,71
22 Maryam Amellal sen 20 4 2 2 8 4 60,35 26,94
23 Marijke Cauwenbergh sen 14 4 2 2 6 2,20,64
24 Natacha Herssens jun 9 2 1 2 4
25 Lesley Trappeniers sen 8 2 6
25 Vreni Roesems jun 8 4 2 2
25 Helene De Donder sen 8 1 2 1 4
25 Ineke Van Mechelen sen 8 2 2 4 2,22,38
29 Myriam Juveyns sen 6 2 4
30 Els Eyckmans jun 3 1 2
31 Julie Rummens jun 2 2
31 Ellen Lammens jun 2 2
31 Marieke Lycke jun 2 2
31 Kim Servranckx sen 2 2
31 Christine Verdeyen sen 2 2

Voor het volledige reglement betreffende deze juniorestrofee,
verwijzen wij naar het reglement van ons premiesysteem.


Categorie 1

Categorie 2

Categorie 3


Startproject

Dit project is voorbehouden voor cadetten en scholieren (meisjes en jongens) voor resultaten behaald tijdens een seizoen met aanvang op 1 november en einde op 30 oktober. Zij kunnen zich plaatsen voor één van de volgende 3 categorieën.

* Categorie 1:

- eerste op BK piste of BK veldlopen
- beste seizoensprestatie op piste

* Categorie 2:

- eerste op BK indoor of KVV piste
- podium op BK piste of BK veldlopen
- in piste top 5 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)

* Categorie 3:

- podium op BK indoor of KVV piste
- bij eerste 10 van BK veldlopen (v) of bij eerste 6 van BK piste
- in piste top 10 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)
- selectie in de eerste DCLA-interclubploeg ere-afdeling KBAB

Uitsluitingen:

Atleten, die de club verlaten of zonder geldige reden een selectie weigeren, worden uitgesloten van het 'Start'-project. Prijzen worden enkel uitgekeerd aan atleten die in orde zijn met lidgeld en borstnummer.

START PROJECT 2008
Naam Belgisch Kampioenschap Kamp. Van Vlaanderen Top 10 Categorie
Arne BROEDERS 1i-1 1 1 1
Hanne CLAES 1i-1 1 1 1
Denis HANJOUL 2i-4 1 1 1
Jolien DIRCKX 2i-3 1 1 1
Eline DEBOTH 2 4 2
Pieter BOMANS 2 2 4 2
Xenia DE GROOTE 4 2
Bram LUYCKX 3 8 2
Dries BASEMANS 5v 2 2
Karlien VELGHE 4 10 3
Christopher GRAY 4 10 3
Matthias VANATTENHOVEN 6 3 3
Baptiste VANDE BERG 6 3
Laurens MUCHEZ 8v 3
Elise VAN EYNDE 9 3
Esther SALAETS 7 3
Lore VAN ROY 9 3
Hannelaure VERLINDEN 10 3
Tine MOMMEN interclub 3
v=veldlopen
i=indoor