BEURSSYSTEEM DCLA ZOMER 2009


Bekijk hier het reglement

Ga naar startproject

Ga naar de Juniorestrofee

Eindstanden 2009 :
indoor - veldlopen

Eindstanden 2009

Heeft u nog vragen bij deze voorlopige eindstanden ?
U had tijd tot 31 oktober 2009 om hier te reageren.
Ivo Hendrix zal u graag uitleggen van waar alle puntjes komen...
Klik daarom op de brievenbus !

gekkebrievenbus.gif (9107 bytes)


Legende

BK = BK Alle Categorieën
KVV = Kampioenschap van Vlaanderen
U20/23 = BK Juniores (U20) en Beloften (U23)
PK = Provinciale kampioenschappen
UK = Universitaire kampioenschappen
AFL = BK aflossingen
Rank = Plaats op de nationale seizoensranglijsten
IC = Interclub
FC = Flanders Cup en Nacht van de Atletiek
MK = BK meerkampen
SB = Seizoensbeste

  Vrouwen Cat Totaal BK KVV U20/23 PK UK AFL Rank IC FC MK SB     INT
1 Fredje Neys jun 137 35 25 12 4 48 13 53,87
2 Charlotte Debroux sen 136 35 20 4 48 18 11 57,73 2,04,92 EC
3 Catherine Timmermans sen 118 35 48 20 15 15,98 38,07 EC
4 Veerle Van linden sen 118 35 2 48 15 18 4,21,47 2,11,03 16,16,34 EC
5 Sandra Schenkel sen 115 26 25 46 18 4,24,08 16,26,03 EC
6 Hanne Claes jun 86 18 12 6 44 6 55,09 13,73 24,57 EKU20
7 Lien Colson sen 84 4 8 1 41 15 15 3,50
8 Corinne Debaets mas 82 20 42 8 12 16,53,00 2,16,99 4,27,47
9 Stephanie Herssens sen 77 7 8 4 20 23 15 5,42 57,30 26,30
10 Marijke Willekens mas 64 30 2 32   11,15,71 19,24,98 39,36,48
11 Sigrid Vanden Bempt sen 61 4 39 18 62,00
12 Pauliina Rumbin sen 59 33 20 6 11,47
13 Elise Robben jun 56 2 2 4 4 6 10 18 10 12,69 26,60
14 Kathelyn Polspoel sen 38 2 2 20 8 6 59,98 2,15,37
15
Veerle Tulleneers
mas
35
35









berglopen



16 Vreni Roesems jun 23 2 4 2 15 68,38 28,55
17 Marieken Verhaeghe sen 20 4 2 2 8 4 66,64 2,18,92 4,38,31
18 Elke Van Hoeymissen sen 19 15 4
19 Lies Vandersaenen jun 15 2 1 2 6   4 63,13 13,16 27,36
20 Marijke Cauwenbergh sen 12 8 4
21 Flo Stalmans jun 10 2 2 6 11,09,15 5,03,29
22 Tine Van Orshoven sen 8 8
22 Julie Rummens sen 8 2 6 11,43,11 5,04,66
24 Rozemarijn Bakker sen 4 4 2,37,79
24 Anita Berings mas 4 4 berglopen
24 Marijke Vandeweghe mas 4 4 berglopen
27 Goedele Vanhentenrijk jun 2 2 11,21,72
27 Gina Cardinael mas 2 2 22,34 30,93
27 Eugenia Balabkina sen 2 2 62,43 13,10 28,08
27 Erika De Raeve mas 2 2 6,34

 

  Mannen Cat Totaal BK KVV U20/23 PK UK AFL Rank IC FC MK SB 1 SB 2 SB 3 SB 4 INT
1 Kim Ruell sen 132 30 17 12 43 18 12 1,50,71 3,41,47 EKU23
2 Maarten Van Steen sen 130 35 17 4 48 15 11 3,52,56 13,41,85 EC
3 Tim De Coster sen 120 26 20 4 46 15 9 11,59 60,60
4 Denis Hanjoul jun 104 12 20 4 42 23 3 2,05 11,68 14,28 14,96 EKU20
5 Jeremy Van Ophem sen 102 26 17 2 34 15 8 4,15,28 9,24,29
6 Jonas De Meyer sen 101 12 17 2 40 15 15 4,91
7 Ruben Thys sen 83 7 8 2 34 23 9 21,70 11,07
8 Michel Basemans sen 81 8 4 41 15 13 14,35,27 30,18,52 8,25,13
9 Jonas Van Campenhout sen 71 17 2 32 20 13,80 59,33
10 Tim Rummens sen 69 4 4 4 48 9 48,53 55,63 23,09 2,10
11 Krijn Van Koolwijk sen 64 46 15 3 8,30,42 3,49,81 WK
12 Djoere Gaublomme sen 58 4 4 30 20 6,76 15,14 13,63
13 Pieter Windey sen 45 4 1 2 15 15 8 57,35 24,21
14 Joren Gordts sen 42 4 2 2 12 8 14 1,54,06
15
Dries Busselot
sen
40






34

6

9,24,66




16 Hans Moons sen 36 2 2 10 18 4 37,83 23,89
17 Willem Abts sen 35 2 1 2 12 18 49,76
18 Gerrit De Moor sen 27 15 12 1,91
19 Friedhelm Dreckmeier mas 26 20 6 39,39
20 Steven Taeleman sen 20 20 4,22
21 Tim De Coninck jun 13 1 2 10 4,04,77
22 Bram Corijn jun 12 1 2 1 8 11,72 23,57
23 Daan Thijs jun 11 2 1 8 4,24,81 2,05,02
23 Evert Vermuyten jun 11 1 2 8 52,22 1,57,40 23,98
23 Joris Vandensande sen 11 2 1 8 4,23,61 2,05,51
26 Jonas Wera jun 10 2 8 4,29,66 2,03,96
27 Laurens Muchez jun 8 2 6 4,12,54 2,05,06 9,00,74
27 Philippe Timmermans jun 8 2 6 4,28,39
29 Koen Rummens sen 6 2 4 12,11 53,61 23,83
29 Wouter Thijs + jun 6 2 4 2,03,28
31 Marc Neefs mas 4 2 2 55,77 2,04,92
31 Dawit Van Hauwe jun 4 4 9,23,00
31 Davy Segers sen 4 4
31 Jonas Raymaekers jun 4 1 2 1 23,31
31 Patrick Derbaix mas 4 4 berglopen
31 Hugo Truyers mas 4 4 berglopen
31 Jeroen Van Nieuwenhove mas 4 4 2,50,36
38 Fabian Vandebon jun 3 1 2 23,44
39 Willy Lenaerts mas 2 2 7,84
39 Thierry Huberland mas 2 2 2,17,76
39 Maarten Toeback jun 2 2 12,40
39 Laurens Waer sen 2 2 11,92 24,43
39 Nico Bracke sen 2 2 12,28 24,08
39 Alain Ronsmans mas 2 2 1,60
39 Lukas Declercq jun 2 2 12,47 5,48
39 Wim Steurs mas 2 2 2,13,73
39 Stijn De Wit sen 2 2 12,07 24,15 5,61
39 Tirso Boon jun 2 2 12,28 24,79
39 Nino De Lathouwer jun 2 2 12,45 24,60 53,93
39 Marijn Verlinden sen 2 2 25,02
39 Wouter Morren sen 2 2 12,88 25,96
39 Glen Van Den Bulcke jun 2 2 2,13,97
39 Marc Buelens mas 2 2 28,95 4,30
39 Ruben Van Waes jun 2 2 56,36
39 Pieterjan De Naeyer jun 2 2 66,43
39 Pieter De Volder sen 2 2 51,82
39 Raymond Houry mas 2 2 68,40
39 Peter Raeymaekers sen 2 2 4,33,18
39 Piet Van Lierop mas 2 2 4,34,83
39 Klaas De Wit jun 2 2 55,14
39 Willem De Clercq sen 2 2 52,40
39 Benjamin Campforts sen 2 2 4,23,83
63 Antoine Huberland sen 1 1 65,19

 

Standen Startproject

Dit project is voorbehouden voor cadetten en scholieren (meisjes en jongens) voor resultaten behaald tijdens een seizoen met aanvang op 1 november en einde op 30 oktober. Zij kunnen zich plaatsen voor één van de volgende 3 categorieën.

* Categorie 1:

- eerste op BK piste of BK veldlopen
- beste seizoensprestatie op piste

* Categorie 2:

- eerste op BK indoor of KVV piste
- podium op BK piste of BK veldlopen
- in piste top 5 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)

* Categorie 3:

- podium op BK indoor of KVV piste
- bij eerste 10 van BK veldlopen (v) of bij eerste 6 van BK piste
- in piste top 10 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)
- selectie in de eerste DCLA-interclubploeg ere-afdeling KBAB

Uitsluitingen:

Atleten, die de club verlaten of zonder geldige reden een selectie weigeren, worden uitgesloten van het 'Start'-project. Prijzen worden enkel uitgekeerd aan atleten die in orde zijn met lidgeld en borstnummer.

BK VK Top 10 Categorie
Jolien DIRCKX 1-1i 1 1 1
Bram LUYCX 1 1 1 1
Matthias VANATTENHOVEN 1 1 5 1
Charlotte SIJMENS 1   1 1
Thomas BRUSSELAERS 1   3 1
Karlien VELGHE 1   3 1
Eline DEBOTH 3 3 4 2
Arne BROEDERS 3 3 2 2
Dries BASEMANS 3-2v 1 4 2
Thomas VAN RYMENANT 3 3 3 2
Laurens VANDERLINDEN 4-6v   5 2
Xenia DE GROOTE 5   5 2
Pieter BOMANS 5     3
Thomas DE ROECK 6     3
Ben BROEDERS 6   7 3
Jasper SODERMANS 6   10 3
Hannelaure VERLINDEN 6   9 3
Saar VANDEPOEL 9v     3
Sophie DONADI   2 6 3
Esther SALAETS     6 3
  v=veldlopen
i=indoor
     

 

 

 

 



Voor het volledige reglement betreffende deze juniorestrofee,
verwijzen wij naar het reglement van ons premiesysteem.


Categorie 1

Categorie 2

Categorie 3