BEURSSYSTEEM DCLA ZOMER 2011

Bekijk hier het reglement

Ga naar startproject

 

Eindstanden 2010-2011 :
indoor - veldlopen

Eindstanden 2011
Op- of aanmerkingen zijn door te geven voor 20 december ! (blauwe brievenbus)
Daarna worden deze eindstanden definitief !
De IFAM-meeting van 4 juni in Oordegem wordt gelijkgesteld met een Flanders Cup Meeting

Heeft u nog vragen bij deze eindstanden ?
Ivo Hendrix zal u graag uitleggen van waar alle puntjes komen...
Klik daarom op de blauwe brievenbus !


gekkebrievenbus.gif (9107 bytes)


Legende

BK = BK Alle Categorieën Rank = Plaats op de nationale seizoensranglijsten
KVV = Kampioenschap van Vlaanderen IC = Interclub
U = BK Juniores (U20) en Beloften (U23) FC = Flanders Cup en Nacht van de Atletiek
PK = Provinciale kampioenschappen MK = BK meerkampen
UK = Universitaire kampioenschappen SB = Seizoensbeste
AFL = BK aflossingen    
       
mas
Mannen Cat Totaal BK KVV U20/23 PK UK AFL Rank IC FC MK SB 1 SB 2 INT
1 Tim Rummens sen 129 26 17 4 46 18 18 50,60 47,48
2 Jonas De Meyer sen 117 22 25 4 41 15 10 5,00
2 Tim De Coster sen 117 26 20 4 46 15 6 57,28 EC
4 Kim Ruell sen 116 35 6 46 15 14 3,40,08 EC
5 Krijn Van Koolwijk sen 108 35 6 46 15 6 8,42,95 3,51,13 EC
6 Dries Busselot sen 102 22 17 40 15 8 15,06,88 9,17,61
6 Denis Hanjoul sen 102 12 8 4 3 4 39 23 9 1,98 22,81
8 Arne Broeders jun 87 4 17 2 44 12 8 65,06 15,23 EKU20
9 Maarten Van Steen sen 80 6 41 15 18 3,50,27 14,06,92
10 Djoere Gaublomme sen 76 9 4 43 20 14,17
11 Willem Abts sen 48 4 2 2 2 10 18 10 1,58,93 49,94
12 Tim De Coninck jun 47 8 2 31 6 4,11,81 9,33,91
13 Hans Moons sen 44 2 15 20 7 12,39 11,80
14 Loïc Lemaitre sen 41 26 15 55,85
15 Evert Vermuyten sen 40 4 4 2 2 2 10 8 8 1,54,26 50,85
16 Matthias Vanattenhoven jun 39 2 15 18 4 1,54,30 49,43
17 Baptiste Vande Berg jun 37 4 33 1,98
17 Benoit Hanjoul jun 37 1 4 10 18 4 11,13
19 Dries Basemans jun 32 4 4 6 10 8 3,57,66 15,08,23
20 Gertjan Meynen sen 29 4 15 10 52,46
21 Ruben Thys sen 28 4 4 12 8 22,29 11,16
22 Reynaldo Latinne jun 20 8 2 10 1,56,38
23 Dieter Delvaux jun 16 4 12 1,92 6,27
23 Jan Wera sen 16 4 2 10 2,00,02 4,13,09
24 Wouter Hoogkamer sen 15 2 5 8 1,55,58
25 Pieter Bomans jun 14 4 8 2 51,39
25 Marc Neefs mas 14 2 12 54,10 2,02,36
27 Simon Argos sen 13 4 1 2 6 52,66
28 Jelle Verdeyen jun 12 2 10 2,00,23 54,37
28 Joris Vandensande sen 12 2 10 4,16,98 54,42
30 Nils Janssens jun 9 1 2 6 4,22,22
31 Steven Taeleman sen 8 8
31 Cedric Timmermans jun 8 4 4 16,59,72
33 Jo De Keyzer sen 7 1 6 4,13,82
34 Koen Beullens jun 6 2 4 11,84 24,72
34 Stijn De Wit sen 6 2 4 23,82
36 Steven Pauwels sen 5 1 2 2 4,08,54
37 Hendrik Vermeersch jun 4 2 2 55,53
37 Bart Cuypers sen 4 4 17,10,65
37 Pieter Windey sen 4 4
37 Davy Segers sen 4 4 16,22,36
37 Luc Hermans sen 4 4
42 Sam Put jun 3 2 1 4,12,70 2,00,50
43 Marc Buelens mas 2 2 13,82
43 Sam Tlatli jun 2 2 24,29 11,89
43 Christopher Gray jun 2 2
43 Koen Rummens sen 2 2 2,04,66
43 Ken Radzio jun 2 2 1,70 16,56
43 Friedhelm Dreckmeier mas 2 2 12,97
43 Hans Van Den Bempt sen 2 2 16,36,22
43 Bram Corijn sen 2 2 24,13
43 Kurt Massie sen 2 2
 
Vrouwen Cat Totaal BK KVV U20/23 PK UK AFL Rank IC FC MK SB 1 SB 2 INT
1 Charlotte Debroux sen 148 35 17 4 10 50 18 14 57,13 2,03,67 EC
2 Sigrid Vanden Bempt sen 144 35 25 4 10 46 18 6 4,23,22 16,22,57 EK XC
3 Xenia De Groote jun 105 18 2 8 4 43 18 12 3,86
4 Fredje Neys jun 101 30 4 46 15 6 54,76
4 Eline Deboth jun 101 26 12 10 35 18 4,25,28 2,10,26
6 Hannelaure Verlinden jun 92 12 14 2 4 33 15 12 39,94
7 Marijke Willekens mas 80 26 17   4 33     11,02,64 39,06,69
8 Pauliina Rumbin sen 79 8 41 15 15 12,09
9 Elke Van Hoeymissen sen 78 26 42 10 16,45,70 4,31,36
10 Jolien Dirckx jun 67 17 4 43 3 14,07 1,78
11 Sofie Donadi jun 61 6 4 41 10 11,23,54 5,09,29
12 Marieken Verhaeghe sen 54 4 2 10 12 18 8 2,17,46 4,44,01
13 Sofie Rummens sen 44 29 15 1,66
13 Elke Steffens sen 44 9 2 2 20 11 4,35,07 2,18,33
13 Corinne Debaets mas 44 8 2 20 8 6 4,38,94 2,21,29
16 Ellen Delecluse jun 38 2 4 12 20 4,92 33,43
17 Sandra Schenkel sen 35 20 15 9,39,58 4,38,43
17 Vreni Roesems jun 34 4 1 2 12 8 7 69,58 65,23
19 Maure De Smedt jun 23 23 27,03 13,16
20 Kaat Dewit jun 20 2 10 8 10,23
21 Jade Vanderlinden sen 19 4 2 1 2 2 8 60,81 27,16
22 Gina Cardinael mas 15 15 19,73 8,43
22 Goedele Van Orshoven mas 15 15
24 Domi Lambrechts mas 6 2 4 4,58,22
25 Natasha Herssens sen 5 1 2 2 2,32,59 61,18
26 Anita Vandeweyer mas 4 4
26 Leen Lauwers mas 4 2 2 2,35,38 30,03
28 Lies Vandersaenen jun 3 1 2 13,04 27,29
29 Veerle Van linden sen 2 2
29 Erika De Raeve mas 2 2 17,98 6,49

Standen Startproject

Dit project is voorbehouden voor cadetten en scholieren (meisjes en jongens) voor resultaten behaald tijdens een seizoen met aanvang op 1 november en einde op 30 oktober.
Zij kunnen zich plaatsen voor één van de volgende 3 categorieën (Kampioenschappen en ranglijsten in eigen categorie !).

BK KVV Top 10 Categorie
Ilya DEFRERE 1 3 1 1
Laurens VANDERLINDEN 1v-2   2 1
Charlotte SIJMENS 2   1 1
Bram LUYCX 2-1i 1 1 1
Jonas DAEMS 3-3i 1 1 1
Cato GROBBEL 2-2i 2 2 2
Victor FRENAY 3 3 6 2
Guillaume RADEMAKERS 3     2
Ben BROEDERS 4-2i 2 2 2
Carlien MEYVAERT   2 4 2
Thomas BRUSSELAERS 2i     3
Sid POTEMANS 7v     3
Michiel CLEMENS 5   7 3
Lise VAN LIEROP 6     3
Floris DELECLUSE 6   8 3
Karlien VELGHE int   10 3
Regine RUTSAERT int     3
Birgit VELLEMANS int     3
Dries FEREMANS     8 3
  v=veldlopen i=indoor    

* Categorie 1:

- eerste op BK piste of BK veldlopen
- beste seizoensprestatie op piste

* Categorie 2:

- eerste op BK indoor of KVV piste
- podium op BK piste of BK veldlopen
- in piste top 5 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)

* Categorie 3:

- podium op BK indoor of KVV piste
- bij eerste 10 van BK veldlopen (v) of bij eerste 6 van BK piste
- in piste top 10 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)
- selectie in de eerste DCLA-interclubploeg ere-afdeling KBAB

Uitsluitingen:

Atleten, die de club verlaten of zonder geldige reden een selectie weigeren, worden uitgesloten van het 'Start'-project. Prijzen worden enkel uitgekeerd aan atleten die in orde zijn met lidgeld en borstnummer.