BEURSSYSTEEM DCLA ZOMER 2013

Bekijk hier het reglement

Ga naar startproject

 

Eindstanden 2012-2013 :
indoor - veldlopen

Eindstanden 2013



Heeft u nog vragen bij deze Eindstanden ?
Ivo Hendrix zal u graag uitleggen van waar alle puntjes komen...
Na 10 december worden deze eindstanden definitief.
Klik daarom op de blauwe brievenbus !


gekkebrievenbus.gif (9107 bytes)


Legende

BK = BK Alle Categorieën Rank = Plaats op de nationale seizoensranglijsten
KVV = Kampioenschap van Vlaanderen IC = Interclub
U = BK Juniores (U20) en Beloften (U23) FC = Flanders Cup en Nacht van de Atletiek
PK = Provinciale kampioenschappen MK = BK meerkampen
UK = Universitaire kampioenschappen SB = Seizoensbeste
AFL = BK aflossingen    
       

Mannen Cat Totaal BK KVV U20/23 PK UK AFL Rank IC FC SB 1 SB 2 INT
1 Edwin Nys sen 140 30 25 4 48 15 18 53,61 13,65
2 Ben Broeders jun 113 26 25 12 4 39 7 4,90
3 Tim De Coster sen 109 26 20 44 10 9 59,21 EC
4 Dries Busselot sen 108 26 17 44 10 11 9,07,66 14,39,74
4 Arne Broeders jun 108 20 6 6 44 18 14 7259 15,71
6 Tim Rummens sen 95 35 48 12 50,23 47,86
7 Jonas De Meyer sen 91 18 14 4 35 10 10 4,85 17,14
7 Denis Hanjoul sen 71 15 12 42 2 14,42
9 Kjell De Hondt sen 65 4 35 10 16 14,02,28
10 Maarten Van Steen sen 60 30 30 2,29,58
11 Joseph Samaniuk sen 57 11 2 32 12 4,70
12 Dries Basemans sen 51 4 34 10 3 14,13,97
13 Laurens Vanderlinden jun 49 7 6 8 20 8 9,42,05
14 Michel Basemans sen 48 12 2 27 7 31,09,35
15 Ruben Thys sen 46 9 6 12 13 6 22,32
15 Jesse Stroobants sen 46 18 15 10 3 14,48,36
15 Dennis Laerte sen 46 4 2 40 2,25,20 15,08,55
18 Evert Vermuyten sen 38 2 2 15 13 6 57,47
18 Bram Luycx jun 38 11 15 3 9 49,26
20 Stijn De Wit sen 37 4 2 2 2 5 13 9 50,08
21 Djoere Gaublomme sen 35 20 15 13,28
22 Benoit Hanjoul sen 27 4 10 13 11,20 22,54
23 Jan Wera sen 23 2 15 6 32,39,68
24 Mat.Vanattenhoven sen 22 2 5 13 2 1,55,11
25 Willem Abts sen 15 4 2 3 6
25 Hans Van Den Bempt sen 15 15 2,41,29
27 Rutger Roesems sen 14 4 2 8
27 Pieter Windey sen 14 4 10
27 Marc Neefs mas 14 2 2 10
27 Piet Van Lierop mas 14 10 4 2,49,14
31 Wouter Lammens jun 13 1 2 2 8
32 Willem Declercq sen 12 4 2 2 4
32 Simon Brumagne sen 12 12 2,44,28
34 Bram Gielen jun 11 1 2 8 1,57,01
34 Simon D'hoore jun 11 1 2 8
36 Joren Gordts sen 8 2 6
36 Jean-Paul Grimard mas 8 8 2,51,26
38 Koen Beullens jun 7 1 2 4
39 Milan Augustijns jun 6 2 4
40 Reynaldo Latinne jun 5 1 2 2
41 Simon Argos sen 4 4
41 Hugo Truyers mas 4 4
41 Luc Hermans sen 4 4
41 Raymond Houry mas 4 4
45 Bart Smeets sen 2 2
45 Jorim Scheele jun 2 2
45 Davy Segers sen 2 2
45 Bart Smeets sen 2 2
45 Chiel Poffé jun 2 2
45 Bavo Nys jun 2 2
45 Wim Steurs mas 2 2
45 Maxime Lermyte jun 2 2
45 Jasper De Braekeleer jun 2 2
45 Dieter De Coninck sen 2 2
45 Jasper Sodermans jun 2 2
 
Vrouwen Cat Totaal BK KVV U20/23 PK UK AFL Rank IC FC SB 1 SB 2 INT
1 Hanne Claes sen 140 35 25 48 23 9 23,26 12,04 EKU23/EC
2 Catherine Timmermans sen 133 30 20 4 46 15 18 15,11 38,41
3 Stephanie Herssens sen 106 18 14 4 2 38 13 17 56,41 4112
4 Charlotte Sijmens jun 103 7 20 12 4 46 14 2,15,03 4,40,62
5 Veerle Van linden sen 88 35 32 10 11 2,13,86 17,12,17
6 Fredje Neys sen 87 26 42 10 9 50,54
7 Hannelaure Verlinden sen 73 9 6 6 2 28 10 12 38,77
8 Pauliina Rumbin sen 70 17 4 31 10 8 11,40
9 Eline Deboth sen 60 8 2 30 13 7 2,12,86
10 Sigrid Vanden Bempt sen 57 4 40 13 4,27,59
11 Vreni Roesems sen 47 4 2 4 12 15 10 68,13
12 Xenia De Groote sen 44 34 10 3,50
13 Heleen Verstreken jun 38 6 2 20 10 1,65
14 Elke Steffens sen 37 4 2 2 15 14 4,40,34
15 Regine Rutsaert jun 30 4 1 2 2 8 13 5,19 13,18
16 Marieken Verhaeghe sen 26 2 15 9 4,43,67 2,16,56
17 Kim Geypen sen 25 4 15 6 4,37,89
18 Lise Van Lierop jun 17 1 2 10 4 19,43,02
19 Ingrid Van Baelen mas 15 15 3,44,19
20 Leen Lauwers mas 14 12 2
20 Hanna Verbruggen jun 14 6 2 6 5,09,70
22 Marjan Peetroons mas 12 12 3,59,01
22 Chris Bijnens mas 12 12 3,56,16
24 Marijke Willekens mas 9 9
25 Domi Lambrechts mas 4 4
25 Miek Fabre sen 4 4
25 Anita Vandeweyer mas 4 4
28 Ellen Delecluse sen 3 1 2
29 Erika De Raeve mas 2 2
29 Ann Van Hellemont mas 2 2
29 Laura Vandenbergh jun 2 2
 


STARTPROJECT

BK KVV Top 10 Categorie
Frederik AUSLOOS 1 1 1 1
Ilya DEFRERE 1 1 1 1
Cato GROBBEL 1 1 1 1
Bo BRASSEUR 1 2 1 1
         
Victor FRENAY 2 1 2 2
Hanne VAN LOOCK 2 2 3 2
Jacob GROBBEL 2 2 2 2
Dries FEREMANS 2 3 3 2
         
Simon VERLINDEN 5 3 7 3
Bert LEROY 6 3   3
Sid POTEMANS 5   9 3
Eline HOUBEN   3   3
Carlien MEYVAERT     9 3
 

Dit project is voorbehouden voor cadetten en scholieren (meisjes en jongens) voor resultaten behaald tijdens een seizoen met aanvang op 1 november en einde op 30 oktober.
Zij kunnen zich plaatsen voor één van de volgende 3 categorieën (Kampioenschappen en ranglijsten in eigen categorie !).

* Categorie 1:

- eerste op BK piste of BK veldlopen
- beste seizoensprestatie op piste

* Categorie 2:

- eerste op BK indoor of KVV piste
- podium op BK piste of BK veldlopen
- in piste top 5 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)

* Categorie 3:

- podium op BK indoor of KVV piste
- bij eerste 10 van BK veldlopen (v) of bij eerste 6 van BK piste
- in piste top 10 van een BK-discipline (ref. Atletiekleven)
- selectie in de eerste DCLA-interclubploeg ere-afdeling KBAB

Uitsluitingen:

Atleten, die de club verlaten of zonder geldige reden een selectie weigeren, worden uitgesloten van het 'Start'-project. Prijzen worden enkel uitgekeerd aan atleten die in orde zijn met lidgeld en borstnummer.