PREMIESYSTEEM DCLA 2002 : VELDLOPEN

Home -Page Rangschikking Legende
Reglement
Startpagina ranglijsten
Uw opmerkingen      em-e-schrijven.gif (4070 bytes) Stuur uw resultaat door

 

L E G E N D E
A   Crosscup: 4 (eerste helft); 3 klassement D    PK Veldlopen
B   Andere VAL-LBFA Veldlopen 1 (max: 8) E    BK Veldlopen
C   Landen en Corrida: 2 F    Selectie WK (20) EK (15)

Eindrangschikking 2002

Atleten met (*) staan ook in het indoorsysteem.
Atleten met (**) staan ook in het indoorsysteem en komen niet in aanmerking voor dit klassement.
Op- of aanmerkingen worden ingewacht tot 1 mei. Daarna worden geen rechtzettingen meer gedaan !

Plaats

Mannen

Totaal

A

B

C

D

E

F

Premie

1

Es-Saadi Ridouane (*)

75

20

1

4

30

20

291,45

2

Segers Davy

32

24

1

4

1

2

124,35
2

Shankey Marc

jun

32

16

1

2

10

3

124,35
4

Windey Joris

jun

20

12

3

2

1

2

77,72
5

De Raedt Marc

17

3

5

4

2

3

66,06
5

Haesaert Kris

jun

17

6

7

2

2

66,06

Desmet Piet (*)

16

8

2

2

2

2

Poffe Ludwig

16

3

7

4

2

Steurs Wim

13

3

4

4

1

1

Dillen Koen

jun

12

4

4

2

2

Huybens Wouter

11

6

2

3

Put Jonathan

10

5

2

3

Vandenbroeck Tom

10

4

4

1

1

Van Mechelen Peter (*)

9

2

2

5

Van Puyvelde Peter

9

3

2

2

2

Van Os Tobias

8

4

2

2

Rengle Hannes

7

1

3

1

2

Van Den Bogaert Koen

7

3

2

2

Pearce Richard

jun

6

3

1

2

Rom Gert

6

1

4

1

Vissenaeken Steven

5

3

2

Adams Kurt

3

1

2

Desmet Wouter

2

2

Huberland Thierry

2

2

Surkyn Dirk

2

2

Van Goethem Kris

jun

2

2

Verdeyen Johan

2

2

Verhaegen Hans

2

2

Van Lierop Piet

1

1

Wachtelaer Jeroen

1

1

Wille Dirk

1

1

Vrouwen

Totaal

A

B

C

D

E

F

Premie

Debaets Corinne (**)

76

11

4

4

37

20

1

Vanden Bempt Sigrid

75

24

1

2

33

15

264,08

2

Van Rie Ann

41

3

5

2

31

144,37
3

Spruytte Nele

29

4

2

12

11

102,11
4

Wyseur Linde

jun

28

14

2

4

8

98,59
5

Landuyt Evelien

21

2

2

15

2

73,94
6

Wachtelaer Evelien

19

6

2

11

66,90

Cauwenbergh Marijke

jun

15

6

3

4

2

Lambrechts Domi

10

8

2

Dhaene Katie

6

2

4

Polspoel Kathelyn

jun

5

3

2

Haesaert Lies

4

2

2

Sandra Meinen

3

1

2

Schoolmeesters Ann

3

1

2

Van Diest Joke

2

2

Wachtelaer Dorien

jun

2

2

Mail met dit formuliertje je veldloopresultaat door...

 

Naam : Voornaam :  
Categorie : Locatie :  
Datum: Resultaat : Aantal deelnemers :

Eventueel uw wedstrijdcommentaar: