BEURSSYSTEEM DCLA
Eindstand 1999

Ga naar 'legende'            Ga naar 'reglement'          Ga naar 'vrouwen'          Ga naar 'Startproject'

NAAM

A B C D E F G H I J K L M P

TOT.

MANNEN

                             

Wim Van Meerbeeck

40

10

3

0

0

20

73

Roeland Motmans

6

16

0

0

8

11

11

20

72

Tom Jaspers

4

14

7

7

13

3

6

11

5

70

Koen Verbeek

0

9

0

0

20

3

8

3

2

45

Jesse Stroobants

19

3

8

5

35

Kristiaan Juveyns

2

8

0

0

10

3

3

26

Joris Vanhaecke

2

6

2

7

6

2

25

Wouter Huybens

14

2

3

1

5

25

Steven Taeleman

2

14

7

23

Wesley Ongenaden

1

0

0

19

20

Nick Janssens

7

4

2

1

5

19

Joseph Wehrheim

9

0

0

4

1

2

16

Jeroen Wachtelaer

0

0

0

3

11

2

16

Nico NoŽ

7

0

0

8

15

LoÔc Hauw

0

0

0

11

1

2

14

Jonathan Put

5

3

1

5

14

Robrecht Motmans

1

0

0

8

3

1

13

Marc Ruell

0

0

0

10

1

11

VROUWEN

                             
A B C D E F G H I J K L M P

TOT.

Sandra Swennen

24

20

15

0

0

8

20

6

37

30

35

195

Corinne Debaets

35

17

11

0

0

10

14

14

34

135

Sigrid Vanden Bempt

8

14

5

7

6

6

17

6

17

30

2

118

Joke Van Diest

0

12

10

0

0

4

20

3

8

5

62

Karen Pollefeyt

8

19

0

0

9

14

11

61

Wendy Llewellyn

5

19

0

0

12

6

42

Kathleen De Wolf

0

9

0

0

5

6

6

3

29

Vanessa Klutsch

0

5

1

0

0

20

26

Marijke Willekens 0 3 0 0 17 20

Sandrine Clinckemaillie

0

10

0

0

10

1

21

Anke Vanheyste

2

0

0

13

15

Katrien Van Meulder

3

0

0

8

2

13

Nesya Goris

0

0

0

11

11

Kathie D'Haene

6

0

0

1

1

8

Dana MariŽn

1

1

5

7

Legende

A - Totaal winter
B - Discipline 1
C - Discipline 2
D - Discipline 1 als junior
E - Discipline 2 als junior
F - Flanders Cup
G - Interclub
H - Provinciale kampioenschappen
I - Vlaamse kampioenschappen
J - Belgische kampioenschappen
K - Provinciale aflossingskampioenschappen
P - Selectie   en/of record

 

START-project

Eindstand:

Cat. 1: 

Sam BRUYNINCKX, Pieter-Jan BAX

Cat. 2:  

Jeremy VAN OPHEM, Jef VAN ACOLEYEN, Dieter DE MEYER, Peter VAN MECHELEN, Jonas DE MEYER, Bram SALAETS, Hanna AERTS

Cat. 3: 

Mark SHANKEY, Koen DILLEN, Ellen JESPERS, Hans MOONS, Didier TIMMERMANS, Sofie DONNEAUX, Kathelijn POLSPOEL, Kim SERVRANCKX, Katrien VAN DE BROECK, Jonas VAN CAMPENHOUT