calender_clr.gif (12960 bytes)
Kalender internationale marathons

   


WINTERPROGRAMMA 2016-2017 D.C.L.A.

Zaterdag 26 november 2016: Jeugd indoorwedstrijd KU Leuven, Sporthal De Nayer: resultaten


ZOMERPROGRAMMA 2016 D.C.L.A.


WINTERPROGRAMMA 2015-2016 D.C.L.A.

Zaterdag 21 november 2015: Jeugd indoorwedstrijd KU Leuven, Sporthal De Nayer: resultaten - uurschema


Bekijk hier alle DCLA-zomerorganisaties van 2015.

ZOMERPROGRAMMA 2015 D.C.L.A.

Zaterdag 04 april 2015: DCLA-Jeugdmeeting Kessel-Lo: Resultaten Tijdschema
Zaterdag 26 en zondag 27 april 2015: Provinciale kampioenschappen Kessel-Lo - Resultaten dag 1 Resultaten dag 2
Woensdag 6 Mei 2015 - SVS-meeting - Resultaten
Zondag 17 mei 2015: Prijzenmeeting Kessel-Lo - Resultaten
Zaterdag 27 Juni 2015: PK Benjamins/Pupillen/Miniemen - Tijdschema Resultaten

WINTERPROGRAMMA 2014-2015 D.C.L.A.

Zaterdag 03 januari 2015: Provinciale indoorkampioenschappen Gent ---- Definitief Tijdschema (PDF, 6 Kb) * Deelnemers (PDF, 56 Kb)
Dinsdag 09 december 2014: indoorwedstrijd voor studenten en genodigden KU Leuven, Sporthal De Nayer * Resultaten(PDF, 35Kb)
Zaterdag 29 november 2014: Jeugd indoorwedstrijd KU Leuven, Sporthal De Nayer ---- Tijdschema (PDF, 441Kb) * Resultaten(PDF, 65Kb)


ZOMERPROGRAMMA 2014 D.C.L.A.

Zondag 6 april 2014 : Jeugdmeeting Circuit Vlaams-Brabant - Resultaten
Woensdag 7 mei 2014 : SVS - Provinciaal Kampioenschap Vlaams-Brabant : Resultaten
Zondag 18 mei 2014 : Open meeting vanaf Cadet --> GELDPRIJZEN - Resultaten (PDF) info en tijdschema
Vrijdag 30 mei 2014 : PK steeple + 10000m + open meeting vanaf cadet - Resultaten (PDF) - info en tijdschema
Zondag 9 augustus 2014 : Flanders Cup - Meeting voor Mon - Resultaten(PDF)
Zaterdag 30 augustus 2014 : Polsstokevent Leuven
Zaterdag 20 september 2014 : Jumbomeeting: Tijdschema - Tijdschema aanmelding oproepkamer

Handschudactie 2014



WINTERPROGRAMMA 2013-2014 D.C.L.A.

Zondag 05 januari 2014: Provinciale indoorkampioenschappen Topsporthal Gent ---- Tijdschema (PDF)
Dinsdag 10 december 2013: Indoorwedstrijd AC KU Leuven, Sporthal De Nayer ---- Resultaten (PDF, 44Kb)
Zaterdag 23 november 2013: Jeugd indoorwedstrijd KU Leuven, Sporthal De Nayer ---- Tijdschema * Resultaten (PDF, 62Kb)



ZOMERPROGRAMMA 2013 D.C.L.A.

Zaterdag 11 mei 2013: Interclub KBAB Vrouwen:   de resultaten
Zaterdag 27 en Zondag 28 april 2013 : Provinciale Kampioenschappen Vlaams-Brabant Huizingen:
het tijdschema
(pdf) - de resultaten zaterdag (pdf) de resultaten zondag (pdf)

Woensdag 24 april 2013: Provinciale SVS-kampioenschappen (scholenmeeting):   de resultaten
Zaterdag 20 april 2013: BVV pupillen en miniemen meisjes:   de resultaten
Zondag 07 april 2013 : Open Jeugdcriterium Vlaams-Brabant Kessel-Lo:
het tijdschema
(pdf) - de resultaten (95 pdf)



WINTERPROGRAMMA 2012-2013 D.C.L.A.

Voor alle tijdschema's en deelnemerslijsten van Vlaamse en Belgische indoorkampioenschappen : klik hier

Zaterdag 05 januari 2013: Provinciale indoorkampioenschappen: definitief tijdschema * Lijst van inschrijvingen
Dinsdag 11 december 2012: Indoorwedstrijd KU Leuven (studenten en genodigden), Sporthal De Nayer
---- Resultaten
Zaterdag 24 november 2012: Jeugd indoorwedstrijd KU Leuven, Sporthal De Nayer
---- Resultaten

 



ZOMERPROGRAMMA 2012 D.C.L.A.


Zaterdag 20 oktober 2012: Flanders Cup - Special Olympics Meeting
---- Resultaten (pdf) Loopnummers & Kampnummers
Woensdag 29 augustus 2012: Open avondmeeting: Resultaten
Zaterdag 18 augustus 2012: Flanders Cup - Meeting voor Mon: Deelnemers
---- Resultaten (pdf)
Zondag 24 juni 2012: Master- en Jeugdmeeting: Resultaten

Zaterdag 19 mei 2012: Kampioenschap van Vlaanderen Alle Categorie├źn Kessel-Lo: de resultaten (pdf)
Zaterdag 28 en Zondag 29 april 2012: Provinciale Kampioenschappen: Resultaten Dag 1 - Resultaten Dag 2
Zondag 08 april 2012 : Open Jeugdcriterium Vlaams-Brabant Kessel-Lo:
de resultaten (pdf)




WINTERPROGRAMMA 2011-2012 D.C.L.A.


Dinsdag 13 december 2011: Indoormeeting KUL voor studenten en genodigden: de resultaten

Zaterdag 19 november 2011 : Jeugdmeeting KUL: Resultaten




ZOMERPROGRAMMA 2011 D.C.L.A.


Zondag 21 augustus 2011 : Provinciaal Kampioenschap Estafetten Kessel-Lo: Resultaten
(pdf) Tijdschema (pdf)

Zaterdag 13 augustus 2011 : Flanders Cup - Meeting voor Mon: Resultaten - Deelnemers - Tijdschema
(pdf)

Zondag 26 juni 2011 : Open Mastersmeeting & Meeting voor personen met verstandelijke beperking Kessel-Lo:
de resultaten
(pdf)

Zaterdag 14 mei 2011 : Nationale Interclubfinale Vrouwen Kessel-Lo:
de resultaten (website TimeTronics)

Zondag 03 april 2011 : Open Jeugdcriterium Vlaams-Brabant Kessel-Lo:
de resultaten (pdf)



WINTERPROGRAMMA 2010-2011 D.C.L.A.

Dinsdag 14 december 2010: Indoormeeting KUL voor studenten en genodigden: de resultaten

Zaterdag 27 november 2010: Jeugdmeeting Indoor KUL: de resultaten


ZOMERPROGRAMMA 2010 D.C.L.A.

Zondag 19 september 2010: Finale Criterium Vlaams-Brabant Benjamins-Pupillen-Miniemen: de resultaten

Zondag 22 augustus 2010: PK Estafetten:
de resultaten

Zaterdag 14 augustus 2010: Flanders Cup - Meeting Voor Mon: de resultaten * de deelnemerslijsten


Zondag 27 juni 2010: Mastersmeeting & VLG/DAIS-meeting : de resultaten (PDF-document)

Zondag 06 juni 2010: Beker van Vlaanderen Masters: Resultaten (Word-document)

Woensdag 05 mei 2010: SVS-scholenmeeting: de resultaten (PDF-document)







WINTERPROGRAMMA 2009-2010 D.C.L.A.

Dinsdag 15 december 2009: Meeting voor Studenten en genodigden KUL: resultaten (pdf, 41 Kb)
Zaterdag 21 november 2009: Jeugdmeeting : resultaten (pdf, 90 Kb)

ZOMERPROGRAMMA 2009 D.C.L.A.

Zaterdag 26 september 2009: Jumbomeeting voor benjamins-pupillen en miniemen: Tijdschema (pdf) Resultaten (pdf)
Zondag 20 september 2009: Jeugdcriterium Vlaams-Brabant voor benjamins-pupillen en miniemen: Tijdschema (pdf)Resultaten (pdf)

Zondag 13 september 2009: Belgische kampioenschappen Beloften en Juniores : Tijdschema en deelnemers (pdf)Resultaten (pdf)
Zondag 21 juni 2009: Open Mastersmeeting: Resultaten (pdf)
Zaterdag 06 juni 2009: Meeting Voor Mon: deelnemerslijsten Resultaten (pdf)
Woensdag 06 mei 2009: PK - SVS - Scholenmeeting (pdf, 82 Kb)
Zondag 26 april 2009: Provinciale kampioenschappen dag 2 resultaten (pdf, 29 Kb)
Zaterdag 25 april 2009: Provinciale kampioenschappen dag 1 resultaten (pdf, 37Kb)

WINTERPROGRAMMA 2008-2009 D.C.L.A.

Zaterdag 22 november 2008: Jeugdmeeting op uitnodiging: resultaten (pdf, 67 Kb) resultaten 30 meter sprint (pdf, 56 Kb)
Dinsdag 16 december 2008: Universitaire meeting op uitnodiging: resultaten (pdf, 57 Kb)

ZOMERPROGRAMMA 2008 D.C.L.A.

Zondag 31 augustus 2008: Open meeting: resultaten (pdf, 76 Kb)
Zondag 13 juli 2008: 10 Mijl van Glabbeek - Grote Prijs Marc Ruell: resultaten (pdf, via site onderafdeling)
Zondag 22 juni 2008: MastersMeeting & DAIS-VLG Kessel-Lo: resultaten (pdf)
Zaterdag 07 juni 2008: Flanders Cup Meeting voor Mon: resultaten (word) alle info - lijst voorinschrijvingen
Zondag 11 mei 2008: Interclub Ere-afdeling KBAB Kessel-Lo: resultaten (pdf)
Zaterdag 12 april 2008: Open meeting voor cadetten en scholieren: resultaten (pdf)
Zondag 06 april 2008: Open jeugdcriterium Vlaams-Brabant: resultaten (pdf)

WINTERPROGRAMMA 2007-2008 D.C.L.A.
Zondag 30 december 2007: Eindejaarscorrida: resultaten (Exel, 2,2 Mb)
Dinsdag 18 december 2007: Universitaire meeting op uitnodiging: resultaten (Word, 35 Kb)
Zaterdag 24 november 2007: Jeugdmeeting op uitnodiging: resultaten (Word, 75 Kb)

ZOMERPROGRAMMA 2007 D.C.L.A.

Zaterdag 8 september 2007: Finale Beker van Vlaanderen Pupillen-Miniemen: resultaten (Word)
Zondag 26 augustus 2007: Mastermeeting: resultaten (Word, 13Kb)

Woensdag 08 augustus 2007: Open avondmeeting: resultaten (pdf)
Zondag 15 juli 2007: Glabbeek - Grote Prijs Marc Ruell- Resultaten: alles pdf,
10 Mijl * 5 Mijl * 3 km * 1500m  * 500m
Zondag 17 juni 2007: Meeting personen verstandelijke beperking - Resultaten (pdf, 38 Kb)

Zaterdag 09 juni 2007: Meeting voor Mon - Resultaten (Word, 108 Kb)
Zaterdag 13 mei 2007: Interclub Mannen - Saint Mard - Resultaten (XL, 102 Kb)
Zaterdag 12 mei 2007: Interclub Vrouwen - Herentals - Resultaten (Word, 53 Kb)
Zondag 29 april 2007: Provinciale Kampioenschappen dag 2 - Kessel-Lo - Resultaten (pdf, 52 Kb)
Zondag 28 april 2007: Provinciale Kampioenschappen dag 1 - Kessel-Lo - Resultaten (pdf, 53 Kb)
Zondag 22 april 2007: Beker van Vlaanderen Jongens - Schiftingen Huizigen - Resultaten (pdf 97 Kb)
Zaterdag 21 april 2007: Beker van Vlaanderen Meisjes - Schiftingen Vilvoorde - Resultaten (270 Kb) Klassement (310 Kb)
Zondag 15 april 2007: Jeugdmeeting - Kessel-Lo - Resultaten (80 Kb)
Vrijdag 16 maart 2007: Interne oefenmeeting Jeugd - Resultaten: pdf-document (58 Kb)


WINTERPROGRAMMA 2006-2007 D.C.L.A.

Zaterdag 25 november 2006: Indoormeeting Jeugd KU Leuven - Resultaten: word-document
Dinsdag 19 december 2006: Indoormeeting Jun-Sen-Mas KU Leuven - Resultaten: word-document (33 Kb)
Zondag 31 december 2006: Eindejaarscorrida - Resultaten: Exel-document (297 Kb)

ZOMERPROGRAMMA 2006 D.C.L.A. - Baanmeetings Arena Gaston Roelants
Klik hier voor Wegbeschrijving naar de AtletiekArena Gaston Roelants
ZA 15 APRIL KESSEL-LO OPEN JEUGDMEETING Resultaten
WO 3 MEI KESSEL-LO Provincial Kampioenschap SVS
ZA 10 JUNI KESSEL-LO FLANDERS CUP- MEETING VOOR MON Resultaten
WO 14 JUNI KESSEL-LO Meerkamp voor Basisscholen
ZO 18 JUNI KESSEL-LO Meeting personen met verstandelijke beperking Resultaten0
ZA 24 JUNI KESSEL-LO Provinciale kampioenschappen BEN / PUP / MIN Resultaten
ZO 13 AUGUSTUS KESSEL-LO OPEN MASTERS MEETING Resultaten
ZA 02 SEPTEMBER KESSEL-LO Belgisch Kampioenschap Cad/Sch Resultaten
ZO 03 SEPTEMBER KESSEL-LO Belgisch Kampioenschap Cad/Sch Resultaten
ZA 30 SEPTEMBER KESSEL-LO OPEN JEUGDCRITERIUM VLAAMS BRABANT Resultaten


WINTERPROGRAMMA 2005-2006 D.C.L.A.

Eindejaarscorrida Leuven: resultaten: 4 km - 8 km - 12 km


ZOMERPROGRAMMA 2005 D.C.L.A. (samenstelling Bob Liesenborghs)
Datum Meeting Plaats Inschrijven - Resultaten - Tijdschema…..
APRIL
16 Open jeugdcircuit Vlaams-Brabant DCLA Resultaten: Word (60 Kb) - PDF (65 Kb)
17 Interclub Ekiden Brussel Resultaten: link ING-site
17 PK Hamer A.C. mannen en vrouwen RCT Resultaten: RCT-site
23 BVV ben/pup/min meisjes OEH Resultaten: OEH-site
24 BVV ben/pup/min jongens DCLA Resultaten: Word (145 Kb) - PDF (124 Kb)
30 PK meerkamp ben/pup/min meisjes en jongens ROBA Resultaten: Website ROBA
30 PK cad/sch/jun/sen mannen en vrouwen RCT Resultaten: Word (75,5 Kb)
30 8ste SVK Bosloop - Blanden DCLA Resultaten: Excel (75,5 Kb)
MEI
01 PK cad/sch/jun/sen mannen en vrouwen RCT Resultaten: Website RCT
7 BVV cad/sch jongens ACHL Resultaten: Website ACHL
8 Interclub Vrouwen KAAG Resultaten: Word (79,5Kb)
11 Belgacom Athletic Games DCLA Resultaten: Excel (65,5Kb)
14 BVV cad/sch meisjes FLAC Resultaten: Website FLAC
15 Interclub Mannen RFCL Resultaten: Website RFCL
18 BK Universitairen DCLA Resultaten: Word (54 Kb) - PDF (59 Kb)
21 KVV alle categorieën DCLA
JUNI
4 Flanders Cup : MEETING VOOR MON DCLA Resultaten: Word (80 Kb)
5 BVV masters mannen en vrouwen VS Resultaten: Exel (144 Kb)
11 KVV + PK masters mannen en vrouwen AVT Via website VAL
JULI
6 BK 10.000m (M+V) + 3000m steeple vrouwen SPVI Via website VAL
09-10 BK A.C. mannen en vrouwen Heizel Via website VAL
AUGUSTUS
06-07 KVV + PK meerkampen (cadet tot master) DAC Via website VAL
14 Open Masters Meeting DCLA Resultaten: Word (35 Kb)
15 KVV cadetten en scholieren OLSE Via website VAL
21 PK estafetten DCLA Resultaten: Excel (40 Kb)
SEPTEMBER
03-04 BK cadetten en scholieren + estafetten juniores CABW
10 Interprovinciale match MACW
10 BK masters RFCL
11 BK juniores en beloften VAC
11 BK halve marathon seniores & masters TACT
17 KVV hamer cad/sch/mas ACME
17 Finale BVV pupillen en miniemen VITA
18 BK estafetten VS
18 BK hamer cad/sch/mas RFCL Naimette


WINTERPROGRAMMA 2004-2005 D.C.L.A.

Datum Wedstrijd Plaats Detail-inschrijving
20-nov Indoormeeting Jeugd Leuven Resultaten
18-dec Indoormeeting Jeugd Landen Resultaten
21-dec Indoormeeting KUL Leuven Resultaten
26-dec Leen Bakker-Eindejaarscorrida Leuven
Resultaten : 4 km - 8 km - 12 km
06-feb B.K. - 4 X 200m Gent
06-feb P.K. - Veldlopen Lennik
20-feb B.K. - Alle Categorieën Gent bij coach 04/02
20-feb B.K. - Masters Gent bij coach 04/02
26-27-feb B.K. - Meerkampen Gent bij coach 11/02
27-feb B.K. - Veldlopen Oostende bij coach 11/02
06-maa B.K. - Cad & Schol Gent bij coach 18/02
13-maa B.K. - Veldlopen Masters Betekom bij coach 25/02



ZOMERPROGRAMMA 2004 D.C.L.A.

Datum Meeting Plaats Inschrijven…..
APRIL
17 Open jeugdmeeting DCLA Resultaten
25 BVV ben/pup/min jongens DCLA Resultaten

26

Pepijnjogging Landen Resultaten

MEI

8 BVV cad/sch jongens KAAG Resultaten
9 IC dames CABW Resultaten
15 BVV cad/sch meisjes ROBA Resultaten
20 Open jeugdcircuit Vlaams-Brabant DCLA Resultaten
22-23 PK cad/sch/jun/sen dames en heren OEH Resultaten
JUNI
5 Flanders Cup: MEETING VOOR MON DCLA Resultaten
6 BVV masters dames en heren ACHL Resultaten
12 KVV + PK masters dames en heren VOLH Resultaten
JULI

10-11

BK A.C. dames en heren

Heizel

Resultaten dag 1
Resultaten dag 2
11
10 Mijl van Glabbeek: GP Marc Ruell Glabbeek Resultaten
AUGUSTUS
25 PK estafetten OEH Resultaten
28 PK 10.000m jun/sen/mas + Mastersmeeting DCLA Resultaten
SEPTEMBER

 Terug naar Top

WINTERPROGRAMMA 2003-2004 D.C.L.A. (lijst: Bob Liesenborghs)

Datum Meeting Plaats Detail
22-nov Indoormeeting Jeugd Heverlee Resultaten
7-dec Indoormeeting Jeugd Landen Resultaten
9-dec KUL-ILOS Zaalmeeting - JSM Leuven Resultaten
28-dec PK Indoor AC Gent Resultaten
28-dec Leen Bakker-Eindejaarscorrida Leuven Resultaten
4-jan Veldloop van de Molenberg Landen Resultaten
18-jan KVV cadetten en scholieren Gent Resultaten
25-jan KVV  AC Gent Resultaten
8-feb PK veldlopen AC Lennik Resultaten
15-feb BK  cadetten en scholieren Gent Resultaten

 

PROVINCIALE ZOMERKAMPIOENSCHAPPEN 2003

Klik op de link voor het resultaat !
Zo 27/04/2003 - Tienen Provinciaal kampioenschap Hamerslingeren AC
Za+Zo 17+18/05/2003 - Vilvoorde Provinciaal kampioenschap baan Alle categorie├źn
Za 14/06/2003 - Brasschaat Provinciaal kampioenschap veteranen
Za 21/06/2003 - Vilvoorde Provinciaal kampioenschap Meerkampen Ben-Pup-Min
Za 28/06/2003 - Huizingen Provinciaal kampioenschap Ben-Pup-Min 
Za+Zo 02+03/08/2003 - Dilbeek Provinciaal kampioenschap Meerkampen Cad tot Vet
Vr 22/08/2003 - Heverlee Provinciaal kampioenschap Steeple (met Antwerpen)
Wo 27/08/2003 - Heverlee Provinciaal kampioenschap Estafetten Cad tot Vet
Za 13/09/2003 - Burcht Provinciaal kampioenschap 10.000m
Za 20/09/2003 - Machelen Provinciaal kampioenschap Halve Marathon

ZOMERPROGRAMMA 2003 D.C.L.A.

38. Heverlee Zaterdag 26 april 2003 BVV Ben/Pup/Min resultaten  klik voor uitslagen
54. Heverlee Donderdag 01 mei 2003 BK Universitairen resultaten  klik voor uitslagen
63. Heverlee Zaterdag 03 mei 2003 BVV Cad/Schol resultaten  klik voor uitslagen
Heverlee Woensdag 07 mei 2003 Prov.Kamp. SVS
Heverlee Zaterdag 7 juni 2003 Meeting voor Mon
Flanders Cup
uitslagen  klik voor uitslagen
voorinschrijving
320. Heverlee Vrijdag 22 augustus Open meet-PK Steeple resultaten  klik voor uitslagen
327. Heverlee Zaterdag 23 augustus Open Mastermeeting resultaten  klik voor uitslagen
346. Heverlee Woensdag 27 augustus PK Estafetten resultaten  klik voor uitslagen
424. Heverlee Zaterdag 04 oktober Open finalemeeting resultaten  klik voor uitslagen

Terug naar Top

WINTERPROGRAMMA 2002-2003 D.C.L.A.

12 januari 2003 : Veldloop te Landen (resultaten)
29 december 2002 : DCLA-Eindejaarscorrida te Leuven (resultaten)
08 december 2002 : DCLA-Jeugdindoor te Landen (resultaten)
03 december 2002 : KUL-ILOS Zaalmeeting (resultaten)
16 november 2002 : DCLA-Jeugdindoor (resultaten)
03 november 2002 : veldloop Overijse (resultaten)

ZOMERPROGRAMMA 2002 D.C.L.A.

72. Heverlee Zaterdag 04 mei Beker Van Vlaanderen resultaten  klik voor uitslagen
125. Heverlee Zaterdag 18 mei Meeting voor Mon
Flanders Cup
uitslagen  klik voor uitslagen
153. Landen Zaterdag 25 mei Open Jeugdmeeting uitslagen  klik voor uitslagen
328. Heverlee Zaterdag 17 augustus Jeugdmeeting uitslagen  klik voor uitslagen
343. Heverlee Vrijdag 23 augustus Open avondmeeting uitslagen  klik voor uitslagen
349. Heverlee Zaterdag 24 augustus Veteranenmeeting uitslagen  klik voor uitslagen
363. Heverlee Woensdag 28 augustus PK Aflossingen uitslagen  klik voor uitslagen
41. Heverlee Zondag 29 september Interprovinciale match
Scholieren
uitslagen  klik voor uitslagen

Terug naar Top

WINTERPROGRAMMA 2001- 2002 D.C.L.A.
10 februari 2002: Tienen: Suikercross (resultaten)
03 februari 2002: Lennik : Provinciale veldloopkampioenschappen (resultaten)
20 januari 2002 : Hannut : Crosscup (resultaten)
13 januari 2002 : Landen : veldloop (resultaten)
30 december 2001 : Leuven: Eindejaarscorrida: (resultaten)
23 december 2001 : Crosscup Brussel (resultaten)
23 december 2001 : parkloop Dilsen (resultaten)
16 december 2001 : indoorwedstrijd Jeugd Landen (resultaten)
09 december 2001 : veldloop Betekom (resultaten)
04 december 2001 : indoorwedstrijd KUL (resultaten)
02 december 2001 : veldloop Wespelaar (resultaten)
24 november 2001 : indoorwedstrijd jeugd KUL (resultaten)
18 november 2001 : veldloop Kortenberg (resultaten)
04 november 2001 : veldloop Overijse (resultaten)


ZOMERPROGRAMMA 2001 D.C.L.A.

27 april: Pepijnjogging te Landen : hier de resultaten

60. Heverlee Zondag 29 april Beker V.Vlaanderen resultaten klik voor uitslagen
05 mei: Beker van Vlaanderen Jongens te Merksem
06 mei: Interclub Vrouwen: ere-afdeling KBAB te Gent
340. Heverlee Zaterdag 18 augustus Open Jeugdcircuit Oost-Brabant resultaten klik voor uitslagen
340. Heverlee Zaterdag 18 augustus Meeting voor Mon Flanders Cup uitslagen klik voor uitslagen
Heverlee Zaterdag 1 september Belgisch Kampioenschap Juniores en Beloften uitslagen klik voor uitslagen
445. Landen Zondag 23 september Open Jeugdcircuit
Oost-Brabant : Finale
uitslagen  klik voor uitslagen

WINTERPROGRAMMA 2000-2001 D.C.L.A.

Veldloop van de Molenberg te Landen, 14 januari 2001
Eindejaarscorrida Leuven, 31 december 2000
Indoormeeting   jeugd Landen, 16 december 2000
Indoormeeting KU Leuven, 05 december 2000
Jeugd-indoormeeting KU Leuven, 25 november 2000
Veldloop van Kortenberg, 19 november 2000
Veldloop van Overijse, 05 november 2000

ZOMERPROGRAMMA 2000 D.C.L.A.

B.018  Heverlee Zondag 16 april Open meeting uitslagen  klik voor uitslagen
B.041  Heverlee Zaterdag 29 april Open circuit Oost-Brabant uitslagen  klik voor uitslagen
B.067  Heverlee Woensdag 03 mei Provinciaal kampioenschap SVS
B.102  Heverlee Zondag 14 mei Interclub KBAB uitslagen  klik voor uitslagen
B.203  Heverlee Zaterdag 17 juni Jeugdmeeting uitslagen  klik voor uitslagen
B.204  Heverlee Zaterdag 17 juni Meeting voor Mon uitslagen  klik voor uitslagen
B. 222 Landen Zaterdag 24 juni Jeugdmeeting
Open Circuit Oost-Brabant
uitslagen  klik voor uitslagen
KVV.343  Heverlee Dinsdag 15 augustus Kamp. Vlaanderen Jeugd uitslagen  klik voor uitslagen
B374.  Heverlee Woensdag 23 augustus PK estafetten uitslagen  klik voor uitslagen